Вікенд Зеленського у Туреччині викликав шквал невдоволення в українців

Переможець другого туру виборів президента України, шоумен та колишній фронтмен студії "Квартал 95" Володимир Зеленський, зібрався до Туреччини. Про це сам кандидат повідомив у Фейсбуці.

Вікенд Зеленського у Туреччині викликав шквал невдоволення в українців - today.ua

За його словами, він відправляє дітей на щорічний, XV фестиваль «Весело» та через два дні повернеться додому.

Вікенд Зеленського у Туреччині викликав шквал невдоволення в українців

Володимир Зеленський підкреслив, що за останні чотири місяці у нього будуть перші вихідні.

Утім, "прозорість" майбутнього президента викликала як негативні, так і позитивні емоції у українців.

Вікенд Зеленського у Туреччині викликав шквал невдоволення в українців Вікенд Зеленського у Туреччині викликав шквал невдоволення в українців Вікенд Зеленського у Туреччині викликав шквал невдоволення в українців Вікенд Зеленського у Туреччині викликав шквал невдоволення в українців Вікенд Зеленського у Туреччині викликав шквал невдоволення в українців Вікенд Зеленського у Туреччині викликав шквал невдоволення в українців Вікенд Зеленського у Туреччині викликав шквал невдоволення в українців Вікенд Зеленського у Туреччині викликав шквал невдоволення в українців

За словами першого заступника голови Верховної Ради України Ірини Геращенко, протягом п'яти років, коли тривала каденція Петра Порошенка, президент мав лише кілька днів відпустки та не мав вихідних.

Усі суботи та неділі були робочими, діючий президент працбвав до 1-2 години ночі, щотижневі відрядження, іноді кілька країн і регіонів за 7 днів.

Вікенд Зеленського у Туреччині викликав шквал невдоволення в українців

Геращенко нагадала, що ще до інавгурації Петро Порошенко поїхав на міжнародну зустріч в Нормандію, де мав перемовини з Олландом, Меркель, Путіним й було засновано "нормандський формат".

Зазначимо, під час фестивалю у Туреччині відбудуться концерти-телезйомки студії "Квартал 95": "Вечірній Квартал" і "Жіночий Квартал". Вартість квитків на обидва заходи від 40 до 350 €.

Нагадаємо, Володимир Зеленський звинувачував Центральну виборчу комісію в умисному затягуванні його інавгурації.