Відомий український танцюрист сподівається, що Путін стане “лідером всього світу”

904
Відомий український танцюрист сподівається, що Путін стане "лідером всього світу" - today.ua

Всесвітньо відомий український танцюрист, артист балету Сергій Полунін, який отримав російське громадянство та часто на своїй сторінці в соцмережі висловлює симпатію Володимиру Путіну, знову відзначився скандальною заявою про російського лідера.

Так, у своїй новій публікації в Instagram Полунін висловив надію, що діючий президент РФ стане “лідером усього світу”.

“Люблю Америку, одна з наймагічніших країн. З’явилося сильне відчуття, а що якщо Володимир Путін стане лідером всього світу. Я буду молитися за це, тому що це буде повна перемога над злом. Він хороша людина, сильний, харизматичний, повний світла і любові, нехай всесвіт допоможе йому перемогти зло. Я вірю, що це і буде майбутнє. І моя енергія допоможе йому в цьому”, – зазначив він.

Після такої публікації користувачі Instagram висловили сумніви щодо адекватності танцюриста. Також деякі припустили, що подібні записи Полуніна є “тролінгом”.

Як відомо, організація “Миротворець” внесла Полуніна в базу “Чистилище”, звинувативши його в пособництві російським окупантам та антиукраїнській пропаганді.

Раніше Полунін опублікував у себе на сторінці фотографію свого нового татуювання з зображенням обличчя президента РФ Володимира Путіна.

загрузка...