Відкрилася правда, чому Заворотнюк покинула коханця: Жигунов зовсім не такий благородний

Красуня Анастасія Заворотнюк ніколи не була обділена увагою чоловіків. Та й сама вона ніколи не відрізнялася чернечою поведінкою. Так, перебуваючи в шлюбі з бізнесменом Дмитром Стрюковим, Анастасія захопилася своїм партнером по зйомках у серіалі "Моя прекрасна няня" Сергієм Жигуновим.

Відкрилася правда, чому Заворотнюк покинула коханця: Жигунов зовсім не такий благородний - today.ua

Обоє вони були на той момент одружені, проте ні Заворотнюк, ні Жигунова це не зупинило. За сценарієм героїня Заворотнюк закохується в Максима Шаталіна, роль якого дісталася Жигунову. Дуже швидко сценарій втілився у реальне життя. Хоча попервах, розповідав якось Жигунов, Настя йому не сподобалася. Його дратував її астраханський говір, і він не хотів працювати з нею в серіалі. Однак процес пішов, і актор не помітив, як втратив голову від стрункої брюнетки. Та й самій Анастасії запаморочили голову сірі очі "гардемарина".

Отже, у 2006 році вони прийняли рішення жити разом. Їхній цивільний шлюб тривав лише два роки, після чого Анастасія пішла від Жигунова. Досі ні він, ні вона не розповідають про це нічого певного. Обоє воліють не згадувати про той період.

Відкрилася правда, чому Заворотнюк покинула коханця: Жигунов зовсім не такий благородний

Однак близький друг сім'ї, художник Сергій Заграєвский, розповів, чому могла розлучитися пара. Виявляється, в житті Сергій Жигунов зовсім не такий білий і пухнастий, як його екранні герої. Актор доволі гоноровий і запальний. У пориві злості він може наговорити зайвого , і, очевидно, саме так сталося з Заворотнюк. Він чимось дуже сильно її образив.

"Ось таке що-небудь у відносинах з жінкою ляпнув — вона образилася. Тим більше така самодостатня, красива, яка знає собі ціну, як Анастасія Заворотнюк", - заявив художник.

Зрештою пара розлучилася. Жигунов повернувся до своєї колишньої дружини Віри Новікової. Анастасія ж, до Дмитра Стрюкова не стала повертатися. Через кілька років вона зустріла фігуриста Петра Чернишова, і незабаром вони створили сім'ю.

Сам Сергій Жигунов заперечує дружбу з Заграєвским, хоча визнає, що вони з ним у той час жили по сусідству. Однак Жигунов волів триматися подалі від живописця, бо ходили чутки, що той начебто гомосексуаліст. А Жигунову плітки про його нетрадиційну орієнтацію були не потрібні.

Нагадаємо, зараз Жигунов знову пішов від своєї дружини Віри Новікової і живе в заміському будинку з новою коханкою, Вікторією Ворожбит, яка зовні дуже нагадує Анастасію Заворотнюк. Втім, не дивно, бо Новікова теж схожа на своїх "правонаступниць", лише трохи старша. Видно "гардемарину" подобається такий тип жінок.

ДЖЕРЕЛОsobesednik.ru
Пільговий проїзд: стало відомо, скільки поїздок будуть оплачувати українцям
В Україні хочуть монетизувати пільговий проїзд. Тобто, за проїзд пільговиків не будуть оптом розплачуватися з перевізниками з бюджету, а кожен пільгов...
Стало відомо, скільки українців отримують пенсії більше 70 тис. гривень
Стало відомо, скільки громадян України отримують найвищі пенсії. Їх виявилося трохи більше 3,5 тисяч людей. Пенсійний фонд опублікував дані про одержу...
Дочка Олі Полякової похвалилася короткою зачіскою
Дочка Олі Полякової тривалий час поривається обрізати своє красиве довге волосся, яке доходять їй до попереку. Відома співачка забороняє спадкоємиці ч...
У “Нафтогазі“ розповіли, як отримати знижку при оплаті за газ за тарифом “Місячний“
Менше платити за газ можна не тільки, отримавши субсидію або пільгу, а й іншими способами. У НАК “Нафтогаз України“ розповіли, як заощадити на оплаті ...
В Україні скасували обов'язкове ЗНО через спалах коронавірусу
В Україні випускникам 11 класу і учням професійно-технічних навчальних закладів дозволили не здавати державну підсумкову атестацію. Народні депутати В...