Вчителям дозволили замінити маски на інші засоби захисту: що запропонували в МОЗ

Напередодні нового навчального року питання безпеки вчителів та учнів є першочерговим завданням як керівництва навчальних закладів, так і МОЗ. Якщо ще недавно говорили про те, що вчителі повинні будуть проводити уроки в захисних масках, а учні надягати маски під час перерви, то зараз від масок вирішили частково відмовитися.

Вчителям дозволили замінити маски на інші засоби захисту: що запропонували в МОЗ - today.ua

У Міністерстві охорони здоров'я прийняли рішення виділити вчителям не маски, а спеціальні прозорі захисні щитки. Таку ідею запропонував головний санітарний лікар України Віктор Ляшко.

"Ми змінюємо вимоги до застосування засобів індивідуального захисту педагогічного складу. На пропозиції працівників освіти, під час проведення уроків ми дозволимо носити замість масок прозорий захисний щиток, який виконує ті ж функції, але дозволяє проводити освітній процес, передаючи все емоції педагога", - заявив Ляшко.

Також в школах з 1 вересня вчителям і школярам будуть вимірювати температуру перед допуском до занять. Співробітники школи і учні, у яких температура виявиться вище 37,2 градусів, будуть недопущені до роботи і навчаеея. Батьки дітей тут же будуть обізнані, якщо у когось з учнів буде підвищена температура.

Крім того, МОЗ висунуло обов'язкову вимогу до першокласників щодо проведення медогляду перед 1 вересня. Для учнів інших класів ця процедура не обов'язкова.

Раніше повідомлялося, що школи з 1 вересня будуть працювати за новими правилами . У коридорах розкреслили лінії, забезпечивши двосторонній рух, щоб учні не перетиналися один з одним.

ДЖЕРЕЛОstrana.ua