Вчені назвали продукт, який допомагає худнути уві сні

Вчені різних країн досліджують обмінні процеси в організмі людини і шукають шляхи безболісного та швидкого схуднення.

Вчені назвали продукт, який допомагає худнути уві сні - today.ua

Американські вчені довели, що вживання кисломолочного сиру перед сном допомагає схуднути людям, які мають надлишкову масу тіла. Щоб швидко схуднути, потрібно запустити в організмі правильний нічний процес. На вечерю необхідно з'їдати одну пачку нежирного сиру (0-1 % жирності). У нього для смаку можна додавати зелень або ягоди, трохи кефіру або йогурту з низьким вмістом жиру, 1 чайну ложку меду.

"Ми організували експеримент, який підтвердив наші висновки. У дослідженні взяли участь люди-добровольці, які вживали сир за тридцять-шістдесят хвилин до сну, а після цього ми проводили аналіз змін, які відбувалися в організмі піддослідних", — йдеться в повідомленні від групи вчених з Флориди.

Автори експерименту стверджують, що чудодійні властивості кисломолочного сиру засновані на казеїні, що організм засвоює найефективніше саме при вживанні даного продукту перед сном. Казеїн допомагає схуднути, так як запускає потрібні для цього процеси в організмі людини.

"Казеїн допомагає організму систематично отримувати амінокислоти. Також ця речовина відповідає за регуляцію термічного ефекту їжі, тобто, тіло людини починає витрачати більше енергії при перетравленні їжі, а це й допомагає спалювати зайвий жир", — підсумували вчені.

Вчені назвали продукт, який допомагає худнути уві сні

В інші прийоми їжі можна вживати будь-які продукти, головне, не допускати переїдання. Для цього дієтологи рекомендують їсти з дуже маленького посуду і робити 15-хвилинну перерву перед кожною наступною порцією. Схуднення - це кропітка робота над собою, режим харчування дуже важливий.

Раніше дієтологи розповіли, що за допомогою яєчної дієти можна з легкістю схуднути та скинути зайві 2-5 кг за 3-5 днів. До складу такої дієти, крім яєць, входять апельсини і грейпфрути.

ДЖЕРЕЛОfacenews.ua