Вчені назвали основні причини розвитку раку грудей

Автор: Лобанова Єлизавета

Австралійські вчені, об'єднавши результати шести досліджень за участю понад 200 тисяч жінок, дійшли до висновку, що відмовившись від регулярного вживання алкоголю і підтримуючи свою вагу в нормі, жінки можуть запобігти ризику розвитку раку грудей. На думку дослідників, ризик раку молочної залози підвищується, якщо випивати всього один алкогольний напій в день. Про це повідомляє Medicalxpress.

Вчені назвали основні причини розвитку раку грудей  - today.ua

"Ми виявили, що нинішній рівень ожиріння може стати причиною найбільшої частки випадків раку молочної залози, які можна уникнути в майбутньому - 17,5 тисячі випадків раку грудей у наступному десятилітті. На частку алкоголю припадає 11,6 тисяч випадків", - зазначила лікар Маарит Лааксонен.

Крім того, на розвиток раку молочної залози в семи відсотках випадків впливає гормональна терапія протягом п'яти і більше років в перід менопаузи.

Щорічно в світі реєструють 1,7 мільйона нових випадків раку молочної залози, більш 522 тисяч жінок гинуть від цієї хвороби. У США показник захворюваності на рак молочної залози становить 300 тисяч, в Європі – 458 тисяч випадків. В Україні захворюваність на рак молочної залози займає 1-е місце серед всіх злоякісних пухлин, знайдених у жінок.

Популярні зараз

Пенсії порахують за єдиною формулою: хто отримуватиме майже 10 000 грн на місяць

Чим підживити півонії навесні: один аптечний засіб допоможе виростити пишні квіти

Мінімальну зарплату українським суддям з ВРП підвищили до 236 тысяч гривен

ГУР атакувало завод з виробництва стратегічних бомбардувальників Ту-22М у Казані

Підпишіться на Today.ua, щоб бути в курсі останніх новин:

На жаль, на ранніх стадіях захворювання може протікати безсимптомно. Пухлина може бути дуже мала для появи якихось відчуттів у жінки, в таких випадках найчастіше ущільнення в грудях знаходять під час профілактичного обстеження.

Раніше Today.ua повідомляв, що вчені Королівського коледжу Лондона назвали симптоми раку мозку, які хворі часто не сприймають серйозно на ранніх стадіях лікування.