Вчені довели, що сіль сприяє схудненню

1420
Вчені довели, що сіль сприяє схудненню - today.ua

Вчені з Копенгагенського університету поділилися важливим відкриттям в галузі харчування. Вони довели, що звичайна сіль допомагає запустити процеси схуднення. Пояснюється це тим, що багато видів солі заповнюють брак тих мікроелементів і мінералів, які призводять до набору ваги.

На думку вчених, спровокувати появу зайвої ваги здатні дефіцит вітаміну D, йоду, кальцію. Ці речовини блокують всмоктування поживних речовин у кров, що призводить до запасу тих, що все-таки надходять, в жирових відкладеннях. Також нестача вітамінів і мінералів уповільнює обмін речовин з тієї ж причини – щоб їх зберегти. Як побічний ефект – ожиріння. Людина не може схуднути і дивується, чому.

Вчені вважають, що збагачення продуктів мінералами, у тому числі сіллю, здатне налагодити системи організму і створити всі умови для зниження ваги. В першу чергу мова йде про йодовану сіль, яка захищає щитовидну залозу.

Таким чином, сіль не настільки шкодить фігурі, як кажуть дієтологи. Щоб схуднути за допомогою солі шляхом виведення з організму надлишку води, необхідно припинити вживати сіль у безконтрольній кількості. Так в середньому, в нежарку погоду солі людині потрібно від 10 до 15 грамів на добу, а в жарку – доза солі збільшується до 30 грам, так як разом з потом виходить і сіль. Якщо ви будете вживати солі більше, ніж потрібно для життєдіяльності організму, у вас буде затримуватися вода, з’являться набряки, і збільшиться вага.

Раніше лікар-ендокринолог розкритикував два популярних методи схуднення, які багато хто вважає ефективними.

загрузка...