Вартість квартир в Україні продовжує зростати

452
Вартість квартир в Україні продовжує зростати - today.ua
Фото: stroyobzor.ua

Цього року в Україні зросте вартість на житло в новобудовах. Ціни підскочать угору приблизно на 10%. Вартість житла на “вторинці” подорожчає в гривні приблизно на таку ж суму.

Про це повідомляє OBOZREVATEL.

Як відзначають експерти, після девальвації очікується підвищення цін в новобудовах.

“Восени ціни на нерухомість в новобудовах, принаймні в Києві, будуть рости. Наскільки, поки сказати складно. Учасники ринку припускають, що зростання вартості квадратного метра може скласти до 10-15%. Але це залежить від дуже багатьох чинників: від стрибків курсу іноземних валют, від зростання цін енергоносіїв і ПММ (відповідно, логістики та будматеріалів), від підвищення заробітної плати будівельників і так далі. При цьому прогнозоване зростання ціни явно не стане кардинальним “, — зазначає прес-секретар “Укрбуд” Гліб Шемовнев.

Керівник потужного агентства нерухомості Генріх Людкевич запевняє, що значних змін в цінах чекати не варто. Українці заробляють в гривні, а квартири на вторинному ринку продаються в доларах. Тому в результаті девальвації купівельна спроможність погіршується.

“Думаю, що не варто очікувати якихось великих стрибків. У доларовому еквіваленті ціни на житлову нерухомість можуть навіть знизитися”, — упевнений експерт.

З таким же твердженням погоджується і експерт Максим Бабуряк. Правда, поки в доларах ціни падають, в гривні — ростуть.

Нагадаємо, імпортний газ здорожчав для України.

загрузка...