Вакарчук: Нам потрібна третя революція

Музикант і громадський діяч Святослав Вакарчук заявив про необхідність третьої революції в Україні, яка має відбутися в головах громадян. Про це він сказав в інтерв'ю журналістці Соні Кошкіній.

Вакарчук: Нам потрібна третя революція  - today.ua

"Нам зараз потрібна третя революція, але революція в головах. Це одне з найважливіших завдань, яке я бачу перед собою. Це мета і місія, яку я відчуваю. Зробити так, щоб швидше відбулася революція в наших головах. В головах нових політиків, і в головах виборців", – наголосив Вакарчук.

Співак додав, що його не влаштовує швидкість змін в Україні, і звинуватив у цьому "старий клас політиків, політична культура яких не дозволяє нам рухатися швидше".

За його словами, після того, як він залишив Верховну Раду, сталося чимало хороших змін, оскільки у парламенті з'явилося більше "людей майбутнього". Наразі він має політичний план, яким обіцяє поділитися, коли настане відповідний час.

Вакарчук заявив, що бачить в собі сили вплинути на зміну правил гри у політиці і її культуру.

"Серед них й участь в президентських виборах, в парламентських виборах, політично-волонтерська діяльність. Всі ці опції на столі і я завжди скрупульозно і виважено їх вивчаю. Ті, які я на цей момент вважаю найбільш прийнятними – намагаюся використовувати", – розповів музикант.

https://youtu.be/MYobrdqSaeE

Нагадаємо, Святослав Вакарчук був депутатом шостого скликання Верховної Ради у 2007-2008 роках. Він не був членом жодної політичної партії. Після початку чергового етапу політичної кризи в Україні, 11 вересня 2008 р., співак зняв із себе повноваження депутата.

Раніше лідер гурту "Океан Ельзи" Святослав Вакарчук заявив, що не висловлюватиме підтримку одному з кандидатів у президенти України.

Today.ua повідомляв, що Святослав Вакарчук прокоментував прийняття змін до Конституції, що закріплюють курс держави на НАТО та ЄС.

ДЖЕРЕЛО24tv.ua