Вагітна Меган Маркл зробила татуювання

Вагітна Меган Маркл разом зі своїм чоловіком принцом Гаррі здійснили офіційний візит в Марокко, де пробули три дні. За цей час королівська родина відвідала загальноосвітні середні школи, познайомилася з молодими підприємцями, спортсменами, а також впливовими жінками африканської країни, заїхала до посла Великобританії, а також відвідала палац короля країни Мухаммеда VI, який організував для Меган і Гаррі урочистий прийом.

Вагітна Меган Маркл зробила татуювання  - today.ua

Також під час свого візиту до Марокко Меган Маркл взяла участь у церемонії помазання хною – це стародавній звичай, який походить з Північної Африки. На руці у герцогині була намальована квітка на честь її вагітності. Візерунок нанесла 17-річна дівчина Саміра, яка живе в Марокко більше 6 років.

Вагітна Меган Маркл зробила татуювання

Як відомо, тимчасові татуювання з натуральної хни абсолютно безпечні для вагітних. Квітковий візерунок тримається на шкірі кілька діб, а потім поступово змивається.

Перед поїздкою в Марокко Меган Маркл і Гаррі влаштували урочисту вечірку на честь своєї майбутнього дитини. Свято відбулося в Нью-Йорку. Серед гостей були присутні Амаль Клуні і Серена Вільямс, яка взяла на себе більшу частину витрат.

Вагітна Меган Маркл зробила татуювання

Первісток принца і герцогині має з'явитися на світ вже в кінці квітня – початку травня. У британських ЗМІ з'явилася інформація про те, що у герцогів буде дівчинка і назвуть її Вікторія, проте, це лише припущення.

На зустріч з королем країни Мухаммедом VI Меган Маркл прийшла в блакитній сукні від Carolina Herrera вартістю 4217 доларів.

На прийом в неурядову організацію Education For All, чия діяльність спрямована на будівництво шкіл для дівчаток від 12 до 18 років, герцогиня прийшла в більш скромному вбранні - темно-синьому блейзері, джинсах і сліперах на плоскій підошві.

Вагітна Меган Маркл зробила татуювання

Today.ua повідомляв, що принц Гаррі дозволив собі невдалий жарт щодо свого батьківства, що спровокувало гучний скандал навколо королівської пари.

ДЖЕРЕЛОsegodnya.ua