В УНА-УНСО розповіли, кого підтримають у другому турі виборів

4427
В УНА-УНСО розповіли, кого підтримають у другому турі виборів - today.ua

Українська організація УНА-УНСО зробила офіційну заяву щодо того, кого підтримає у другому турі виборів президента.

На сторінці УНА-УНСО в Facebook повідомляється, що організація голосуватиме за чинного главу держави Петра Порошенка.

“Україна знову підійшла до Рубікону – перед важким вибором і загрозою втрати державності. 100 років тому назад через амбіції лідерів УНР і демагогію більшовиків українська революція була втоплена в крові. А потім був Голодомор, репресії, нищення всього українського. Тому сьогодні керівництво УНА-УНСО прийняло рішення підтримати в другому турі президентських виборів Петра Порошенка”, – йдеться в повідомленні.

В організації наголосили, що “загроза обрання президентом Володимира Зеленського – це не тільки загроза повернення всевладдя олігархів, це прорив “русского міра” у саме серце Української Держави – це реальна загроза реваншу Москви”.

“Так, ми маємо претензії і до Петра Порошенка. Можливо, ми будемо ще не раз запалювати шини і будемо вимагати від нього дій проти корупціонерів, зрадників та інших ворогів українського народу. Але при всіх його недоліках – він Президент, за якого держава вистояла під російською навалою і зроблено чи не найбільше для розвитку української мови та культури, становленню Православної Церкви України. Тому що, нам потрібен Президент, який продовжить курс України в ЄС і НАТО. Тому що, йде війна з Росією, а шлях України – геть від Москви”, – заявили в УНА-УНСО.

Організація також звернулась із закликом до членів ВО “Свобода”, “Правого Сектора”, “Конгресу Українських Націоналістів”, “Національного Корпусу”, “ОУН (б)”, “ОУН (м)”, С14, ГО “Карпатська Січ” та інших патріотичних організацій також “зробити правильний вибір”.

“Звертаємося до наших воїнів на фронті та всіх громадян України, для кого армія, мова і віра не порожні слова – не будьте легковірними! Не будьте байдужими до долі держави”, – додали в УНА-УНСО.

Нагадаємо, раніше лідер партії “Громадянська позиція”, кандидат в президенти Анатолій Гриценко заявив, що точно не голосуватиме у другому турі виборів за чинного главу держави Петра Порошенка.

загрузка...