В Україну повертається іпотека: що слід знати

Заступник голови правління Глобус Банку Олена Дмитрієва повідомила, що українські банки готові надати своїм клієнтам іпотеку. Українцям почнуть активніше видавати кредити на покупку нерухомості. Банки розгортають свої програми, і можуть збільшити в 2019 році обсяги іпотечного кредитування на 25-30 відсотків.

В Україну повертається іпотека: що слід знати - today.ua

Але фінансисти навряд чи будуть вирішуватися на повномасштабне фінансування вторинного ринку нерухомості. Основний акцент українські банки збираються зробити на новобудовах.

Серед найбільш перспективних регіонів для розвитку іпотечного кредитування - Київ, Харків і Львів.

"За темпами і обсягами будівництва Львів є другим містом в країні. Але, на жаль, іпотечне кредитування тут розвивається дуже повільно. Вже зараз ми досягли домовленостей з кількома будівельними компаніями про запуск спільних іпотечних проектів... Так що, найближчим часом Львів може стати одним з найбільш активних міст за кількістю виданих іпотечних кредитів», — підкреслила фінансист.

Верховний суд України виніс рішення про неможливість виселення з іпотечного житла за позовом неволодіючого власника, що придбав майно з такими ризиками в іпотекодержателя.

ДЖЕРЕЛОubr.ua