В Україні зросте курс долара і ціни на продукти: у “Слуги народу“ назвали причину

Зростання цін і курсу долара стануть просто неминучими, якщо допустити додаткову емісію гривні. Це призведе до девальвації національної валюти, стрибка цін і падіння гривні, заявив нардеп від фракції "Слуга народу" Дмитро Наталуха.

В Україні зросте курс долара і ціни на продукти: у “Слуги народу“ назвали причину  - today.ua

За його словами, цей захід стане вимушеним у зв'язку з кризою. Питання зростання цін і зниження курсу гривні буде залежати від того, куди конкретно будуть спрямовані кошти. Гроші можуть піти великому українському бізнесу, який створює велику кількість робочих місць в країні. Наталуха підкреслив, що партія "Слуга народу" готова йти навіть на такі непопулярні заходи з метою збереження робочих місць.

"Треба змиритися з думкою, що будь-яка емісія не проходить непоміченою. Те, що буде певний сплеск цін і курсу у випадку, якщо буде прийнято таке рішення, це 100%". Ми не можемо дати великим підприємствам, які генерують багато робочих місць, зупинитися", - стверджує нардеп.

Причиною відставки глави Нацбанку Якова Смолія Дмитра Наталуха називає невідповідність політики Національного банку під його керівництвом духу часу і тим викликам, які постали перед Україною і світом в цілому.

Раніше повідомлялося, що курс долара 14 липня після тривалої стабілізації різко зріс.

ДЖЕРЕЛОglavred.info