В Україні запрацював сервіс для любителів “блатних” автономерів

В Україні запрацював сервіс для любителів "блатних" автономерів - today.ua
Loading...

Попит на “блатні” номери є завжди, особливо серед власників елітних автомобілів. Однак отримати такий номерний знак було не просто і не дешево. Стало відомо, що у середу, 31 липня, набрала чинності постанова Кабінету міністрів України про встановлення вартості елітних номерів на легковий автомобіль. Вартість популярних комбінацій можна дізнатися на сайті Головного сервісного центру МВС. Власники легкових автомобілів можуть підібрати для себе номерний знак, однак за цю послугу потрібно буде викласти кругленьку суму — до 30 тисяч гривень.

На сьогоднішній день передбачена покупка тільки 18 комбінацій з чотирьох однакових цифр поспіль (1111, 2222, 3333, 4444, 5555, 6666, 7777, 8888, 9999) і в межах від 0001 до 0009.

За номерний знак з чотирьох однакових цифр тепер потрібно заплатити 30 тисяч гривень, за послідовність у межах від 0001 до 0009 – 30 тисяч грн., за знак з чотирьох цифр, три з яких підряд однакові – 10 тисяч грн., з чотирьох цифр з двома парами однакових – 10 тисяч гривень, послідовних — 0123 або 1234 – 8 тисяч грн., за знак з чотирьох цифр, три з яких однакові, але не підряд – 4 тис. грн., а за знак з чотирьох цифр, де перша і третя, а також друга і четверта або перша і четверта й друга і третя однакові, – 4 тис. гривень.

Видача або заміна всіх зазначених номерів з даного переліку для легкових автомобілів, які належать органам державної влади, буде коштувати всього 300 гривень.

Раніше Сервісний центр Міністерства внутрішніх справ запустив онлайн-послугу замовлення та отримання індивідуальних номерних знаків не виходячи з дому за допомогою електронного кабінета водія.

Нагадаємо, на початку квітня Кабінет міністрів на своєму засіданні вніс зміни до низки постанов, пов’язаних з порядком видачі посвідчень водія, підготовки водіїв, а також акредитації шкіл, які готують водіїв.

Як собаки розуміють мову господарів: вчені знайшли пояснення
Собаки не просто віддані людині, але вони дійсно розуміють те, що їм говорять. Цей факт доведено британськими вченими, які провели спеціальний науковий експеримент за участі...
“Обіцяють мільйони”: чоловік Анастасії Заворотнюк перетворився на ломового коня
Чоловік зірки серіалу "Моя прекрасна няня" Анастасії Заворотнюк Петро Чернишов, який, за чутками, хотів піти від неї до хвороби, перетворився на ломового коня. Йому обіцяють...
Погода на найближчі дні: Синоптики обіцяють сонце і мокрий сніг – оновлений прогноз
Погода в Україні на початку наступного тижня буде переважно сонячною, опади очікуються тільки в Ужгороді. Там 8 і 9 грудня вночі пройде мокрий сніг. В...
Наташа Корольова раптово залишилася без бюстгальтера: співачка оголилася на камеру
Наташа Корольова опублікувала у мережі приголомшливе архівне відео. У ролику програми “Старі пісні про головне” популярна російська співачка, яку не пускають в Україну, постала в...