В Україні заборонили 9 видів крапель для очей

7156
В Україні заборонили 9 видів крапель для очей - today.ua

В Україні заборонили дев’ять різних крапель для очей, вироблених у Словаччині. Про це йдеться у розпорядженні Державної служби України з лікарських засобів та контролю за наркотиками.

Зазначається, що Держлікслужба тимчасово забороняє реалізацію і застосування крапель “Беталмік 0,5%”, “Калію йодид”, “Уніфлокс”, “Беноксі”, “Бримонал 0,2%”, “Фенефрин 10%”, “Уніклофен” та “Унілат”.

“На підставі наказу Держлікслужби від 29.01.2019 № 155 про анулювання Висновків про підтвердження відповідності умов виробництва лікарських засобів вимогам належної виробничої практики … тимчасово забороняє реалізацію і застосування зазначених нижче серій лікарських засобів виробництва ТОВ “УНІМЕД ФАРМА”, Словацька Республіка, окреме рішення державної служби України з лікарських засобів та контролю за наркотиками”, – йдеться в повідомленні.

Як відомо, очні краплі – ізотонічні розчини, що застосовуються шляхом закапування в очі. Залежно від того, для лікування якого захворювання вони застосовуються, вони можуть містити лікарські засоби, або тільки змочують або виконують функції сльози розчини.

Нагадаємо, раніше в Україні заборонили лікарський препарат для приготування розчину для ін’єкцій “Пантекс”, що застосовують при лікуванні гастриту та виразки шлунку.

Також повідомлялось, що в порівнянні з 2017 роком вартість медикаментів в українських аптеках зросла майже на 19% – до 65,1 грн.

загрузка...