В Україні з 1 серпня посилять карантин: заборонять роботу транспорту, спортзалів і кафе

Карантин в Україні продовжили до 31 серпня, і вже з 1 серпня вступлять в силу нові санітарні правила для кожної з областей України, залежно від рівня захворюваності в ній. МОЗ розділив країну на чотири зони (зелену, жовту, помаранчеву і червону), для кожної з яких підготував свої обмеження. Українцям варто готуватися до того, що роботу транспорту, спортзалів, салонів краси і готелів в будь-який момент можуть припинити.

В Україні з 1 серпня посилять карантин: заборонять роботу транспорту, спортзалів і кафе - today.ua

Тепер кожні 5 днів в країні буде проводитися моніторинг основних показників захворюваності, і залежно від результатів, буде змінюватися колірний індикатор регіону. До "зеленої" зоні віднесуть ті області, де показник завантаженості ліжок не більше 50%, середня кількість тестувань не менше 24 тестів на 100 тис. населення, коефіцієнт виявлення випадків інфікування не більше 11 % і показник динаміки зростання випадків інфікування більше 10%.

"Зелена зона" – тут залишаться загальноприйняті правила карантину: захисна маска, проведення масових заходів не більш ніж одна людина на п'ять квадратних метрів, проведення заходів в кінотеатрах або театрах лише з на половину заповненим залом, перевезення пасажирів тільки з урахуванням сидячих місць.

"Жовта" зона - тут буде діяти заборона на відвідування закладів соціального захисту, в яких перебувають люди похилого віку, окрім екстренних та кризових центрів.

"Помаранчева" зона - тут заборонять роботу об'єктів розміщення готелів і турбаз, крім готелів, діяльність розважальних закладів, ресторанів в нічний час. Також будуть скасовані планові госпіталізації, закриються спортзали, установи культури, дитячі табори. Масові заходи можна буде проводити тільки з розрахунку одна людина на 20 квадратних метрів, не більше 100 чоловік в приміщенні.

"Червона" зона - тут припинять роботу громадського транспорту, ТРЦ, кафе і ресторанів, будуть закриті навчальні заклади.

На сьогоднішній день в Україні офіційно підтверджено 64 849 хворих. З них 1605 померли, і 35 807 одужали. За останні 24 години в Україні СOVID-19 виявили у 920 осіб.

Раніше повідомлялося, що навесні 2021 року в Україні може з'явитися вакцина проти COVID-19. Головний санітарний лікар Віктор Ляшко розповів, скільки буде коштувати щеплення від коронавіруса для простих українців.

ДЖЕРЕЛОvesti-ua.net
Державне втручання в тарифи на газ було цілком обґрунтованим - Герус
На нараді у президента Володимира Зеленського були прийняті рішення про обмеження тарифів на газ. Тариф на покупку газу обмежили ціною в 6,99 гривні, ...
«Єралаш»: Діти Алли Пугачової порадували смішною сценкою, власного твору
Алла Пугачова передала своїм маленьким дітям добру долю свого артистизму і таланту. Принаймні, в цьому переконані фанати співачки. Нове відео за участ...
В Україні змінився показник, який впливає на розмір пенсії - ПФУ
Пенсійний фонд України оприлюднив розмір середньої зарплати по Україні за листопад 2020 року, за яким будуть нараховуватися пенсії громадянам, що дося...
Колишній чоловік Ані Лорак влаштував для коханої незабутній романтичний вечір
Колишній чоловік Ані Лорак повністю занурився в нові відносини. Для коханої бізнесмен влаштував незабутню романтичну вечерю у своїй квартирі в українс...
«Бідненька»: Катя Осадча з немитою головою викликала загальне обурення
Катя Осадча опублікувала нове фото, викликавши критику з-за свого зовнішнього вигляду. Ведуча не посоромилася поділитися знімком з брудною головою і б...