В Україні з 1 серпня посилять карантин: заборонять роботу транспорту, спортзалів і кафе

В Україні з 1 серпня посилять карантин: заборонять роботу транспорту, спортзалів і кафе - today.ua

Карантин в Україні продовжили до 31 серпня, і вже з 1 серпня вступлять в силу нові санітарні правила для кожної з областей України, залежно від рівня захворюваності в ній. МОЗ розділив країну на чотири зони (зелену, жовту, помаранчеву і червону), для кожної з яких підготував свої обмеження. Українцям варто готуватися до того, що роботу транспорту, спортзалів, салонів краси і готелів в будь-який момент можуть припинити.

Тепер кожні 5 днів в країні буде проводитися моніторинг основних показників захворюваності, і залежно від результатів, буде змінюватися колірний індикатор регіону. До "зеленої" зоні віднесуть ті області, де показник завантаженості ліжок не більше 50%, середня кількість тестувань не менше 24 тестів на 100 тис. населення, коефіцієнт виявлення випадків інфікування не більше 11 % і показник динаміки зростання випадків інфікування більше 10%.

"Зелена зона" – тут залишаться загальноприйняті правила карантину: захисна маска, проведення масових заходів не більш ніж одна людина на п'ять квадратних метрів, проведення заходів в кінотеатрах або театрах лише з на половину заповненим залом, перевезення пасажирів тільки з урахуванням сидячих місць.

"Жовта" зона - тут буде діяти заборона на відвідування закладів соціального захисту, в яких перебувають люди похилого віку, окрім екстренних та кризових центрів.

"Помаранчева" зона - тут заборонять роботу об'єктів розміщення готелів і турбаз, крім готелів, діяльність розважальних закладів, ресторанів в нічний час. Також будуть скасовані планові госпіталізації, закриються спортзали, установи культури, дитячі табори. Масові заходи можна буде проводити тільки з розрахунку одна людина на 20 квадратних метрів, не більше 100 чоловік в приміщенні.

"Червона" зона - тут припинять роботу громадського транспорту, ТРЦ, кафе і ресторанів, будуть закриті навчальні заклади.

На сьогоднішній день в Україні офіційно підтверджено 64 849 хворих. З них 1605 померли, і 35 807 одужали. За останні 24 години в Україні СOVID-19 виявили у 920 осіб.

Раніше повідомлялося, що навесні 2021 року в Україні може з'явитися вакцина проти COVID-19. Головний санітарний лікар Віктор Ляшко розповів, скільки буде коштувати щеплення від коронавіруса для простих українців.

У Німеччині прокинувся древній вулкан: земля вже почала швидко підніматися
На території сучасної Німеччини близько 13 тисяч років тому вивергався величезний підземний вулкан. Вчені виявили, що найдавніший кратер почав проявля...
Заворотнюк не з'явиться на публіці ще довго: чому актриса вирішила ховатися
Хвороба дуже сильно змінила зовнішність знаменитої няні Віки. Подробиці розкрила колишня співробітниця театру імені Чехова Світлана Веселова. Жінка ро...
Фаріон звернулася до російськомовних українців: “я прийшла вас знищувати»
Народний депутат Верховної Ради VII скликання Ірина Фаріон наробила галасу своїм новим жорстким і радикальним виступом. Скандальний політик не готова ...
Вибух у Бейруті - версії катастрофи: рвонула селітра, підрив порту спецами з Ізраїлю або “Хезболли“
Держава Ліван переживає наслідки однієї з наймасштабніших катастроф. Порт в Бейруті буквально зрівнявся з землею, зруйновані будівлі в радіусі декільк...
Святкування 1 вересня в школах перебуває під загрозою: в МОН зробили нову заяву
Початок нового навчального року вчителі, учні та їх батьки в цьому році не зможуть відсвяткувати так, як раніше. Принаймні, у Міністерстві освіти будь...