В Україні створили електромобіль за 105 тисяч доларів з унікальним дизайном

В Україні виробили новий електромобіль Miracle the One, у якого запас ходу складає 500 км. Наразі це тільки концепт, але його планують запустити в серійне виробництво.

В Україні створили електромобіль за 105 тисяч доларів з унікальним дизайном - today.ua

Як повідомляє Autonews.ua, Miracle the One отримав дизайн в стилі гоночних болідів 50-х років. Однак, на відміну від старих болідів, цей автомобіль оснащується не двигуном внутрішнього згоряння, а двома електромоторами загальною потужністю 300 к.с. і 500 Нм крутного моменту, а також батареєю на 50 кВт/год. Запасу енергії батареї вистачає для того, щоб електрокар проїхав 500 км. Це досить непогана цифра як для машин з електричною силовою установкою.

Про динамічні характеристики Miracle the One наразі нічого не відомо, але можна припустити, що вони досить хороші, адже електромобіль має непогану силову установку, та й важить він небагато завдяки кузову з вуглепластика.

Виглядає електромобіль Miracle the One, звичайно, красиво - він досить елегантний і стильний.

Компанія "Міракл авто" планує почати серійно випускати цей електромобіль в 2021 році. Всього хочуть зробити 500 екземплярів цієї моделі. Кожен буде коштувати 105 тисяч доларів.

Нагадаємо, у Китаї почалися продажі електромобіля за 5 тисяч доларів.

ДЖЕРЕЛОautonews.ua