В Україні порахували кількість зарядок для електромобілів

1010
В Україні порахували кількість зарядок для електромобілів - today.ua

На даний момент в Україні працює 2 054 “заправних” станцій для електромобілів з 4 069 точками підключення. Про це повідомляє портал Аutonews.ua.

Їх них 1 773 – громадських зарядних станцій для електромобілів з 3 685 точками підключення, а також близько трьох сотень станцій, що працюють від побутової мережі або станцій з обмеженим доступом.

За словами експертів, кількість продажів електромобілів у нашій країні залежатиме не тільки від ціни на транспорт, але також і від супутньої інфраструктури, в якій далеко не останнє місце займає можливість без проблем “нагодувати” свою машину.

Нагадаємо, якщо держава почне повертати українцям 40% коштів за покупку електрокара, то через 10 років кожен четвертий-п’ятий автомобіль в Україні буде електричним.

Також ми писали, що Jaguar став самим продаваним електромобілем без пробігу в Україні. За два місяці 2019 року українці купили 21 автомобіль I-Pace. Однак усі без винятку електрокари були новими.

У той же час, нова модель електромобіля Nissan Leaf e б’є рекорди за кількістю попередніх замовлень в європейських країнах. Стимулювала зростання продажів нагорода автомобіля в номінації “самий економічний електрокар”.

Але не виключено, що в другій половині поточного року компанія Renault забере першість у Nissan Leaf.

загрузка...