В Україні почали масово закривати АЗС

В Україні за підсумками перевірок автозаправних станцій було закрито 74 незаконних АЗС. Про це повідомляє пресслужба Державної податкової служби України.

В Україні почали масово закривати АЗС - today.ua

Також податкова нарахувала 82,9 млн грн штрафних санкцій суб'єктам господарювання, які здійснюють діяльність з реалізації пального в Україні. Штрафи були виписані за порушення вимог українського законодавства.

Загалом було проведено 282 перевірки суб'єктів господарювання, а також демонтовано 74 "незаконних" об'єкти торгівлі пальним. Крім того, податкова направила до Нацполіції 81 матеріал для прийняття правоохоронцями подальших заходів у відношенні певних АЗС.

"Одночасно встановлено 225 сумлінних платників податків, які здійснюють роздрібну торгівлю пальним, з наявними дозвільними документами, зокрема, ліцензії на право здійснення відповідного виду господарської діяльності", - повідомили в Державній податковій службі України.

Раніше повідомлялось, що на українських автозаправках різко впали ціни на бензин і дизельне паливо. Примітно, що це сталося одразу після того, як президент України Володимир Зеленський зустрівся з учасниками роздрібного ринку нафтопродуктів. Після зустрічі, яка відбулась 23 грудня 2019 року, в Офісі президента порадили операторам знизити ціни на бензин і дизпаливо. При цьому в ОП наголосили, що цінових змін очікують вже з наступного дня, 24 грудня.