В Україні підвищують виплати на дітей: скільки отримуватимуть багатодітні сім’ї

222
В Україні підвищують виплати на дітей: скільки отримуватимуть багатодітні сім'ї - today.ua

В Україні з 1 квітня вводяться щомісячні виплати в розмірі 1700 гривень багатодітним сім’ям за третю і більше дитину у віці до 6 років. Відповідне рішення прийнято на засіданні Кабінету міністрів. За даними Міністерства соціальної політики, на сьогоднішній день в Україні стоять на обліку 334 тисячі багатодітних сім’ї. Відзначається, що виплати будуть отримувати на 158,8 тисячі дітей у віці до 6 років. Щомісяця на ці цілі урядом буде виділятися 200 млн гривень.

Відзначимо, спочатку проект Міністерства соціальної політики припускав, що з 1 квітня багатодітним сім’ям почнуть виплачувати 1626 гривень в місяць за третю і більше дитину з підвищенням до 1779 гривень з 1 грудня. В результаті було прийнято рішення встановити виплату в розмірі 1700 гривень.

Нагадаємо, в 2019 році в Україні запрацювала програма “Муніципальна няня“. Сума компенсації молодим батькам за програмою “Муніципальна няня” становить 1626 грн щомісяця. Програма не скасовує декретні виплати і інші види допомоги. Також Кабмін України планує компенсувати батькам частину витрат на розвиток дітей – відвідування дитячого садку, участь в гуртках і т. д. Відповідна програма запрацювала з січня 2019 року.