В Україні намагаються ввести ще одну державну мову

В Україні намагаються ввести ще одну державну мову - today.ua
Loading...

В Україні може з’явитися ще одна державна мова. Стало відомо, що депутати Київради закликають Верховну Раду прийняти закон України “Про українську жестову мовою”. Це підвищить його статус як повноцінного способу спілкування.

Адже сьогодні не визначені основні принципи функціонування української мови жестів. Також залишаються незакріпленими умови, що дозволяють особам, які використовують жестову мову, поряд з іншими реалізовувати всі свої права.

Також стало відомо, що регіональний сервісний центр МВС в Одеській області представив проект ConnectPRO для людей з порушенням слуху – можливість розмови на мові жестів, як за допомогою чату, так і безпосередньо при онлайн-включенні.

Завдяки новому сервісу встановлюється прямий контакт між слабочуючим клієнтом і працівником сервісного центру. Таким чином люди з проблемами слуху без будь-яких обмежень зможуть отримувати необхідну інформацію і послуги.

Унікальний додаток можна завантажити в Web Store і Google Play.

ConnectPRO забезпечує конфіденційність завдяки механізму подвійного шифрування, інформація доступна тільки слабочуючому і представнику обслуговуючої компанії.

Варто відзначити, що розробники ConnectPRO також мають проблеми зі слухом, саме тому в програмі враховані всі нюанси.

Нагадаємо, в Україні набув чинності закон “Про забезпечення функціонування української мови як державної”. Документом передбачено, що українська мова є обов’язковою у всіх сферах публічного життя.

Погода на вихідні: дощі та мокрий сніг
Погода на вихідні в Україні обіцяє бути досить теплою. Майже на всій території країни очікується плюсова температура. Про це свідчить прогноз погоди українських синоптиків. За...
DASH-дієта для швидкого схуднення: головні правила харчування
Всі, хто коли-небудь практикував жорсткі дієти для швидкого схуднення, знають, що насправді зайва вага втрачається далеко не так швидко, як обіцяють автори таких правил харчування....
Кохання більше немає: Ксенія Собчак цілується з Богомоловим тільки на камеру
Розлучення Собчак і Богомолова останнім часом дуже активно оговорюють користувачі в мережі. Але цього разу Ксенія Собчак вирішила розмістити у себе в блозі фото, де...
Таїсія Повалій розповіла, яким давньогрецьким ім’ям назвали онука
Таїсія Повалій, яка днями відсвяткувала своє 55-річчя, показала розкішне фото і свій новий образ. Співачка на знімку тримає в руках величезний букет білих троянд. Образ...