В Росії розповіли, чому новий президент України лякає Кремль

13615
В Росії розповіли, чому новий президент України лякає Кремль - today.ua

Перемога шоумена, актора і коміка Володимира Зеленського у другому турі віборів президента України лякає Кремль. Про це розповіла російська опозіціонерка Ольга Курносова.

За її словами, президент РФ Володимир Путін поки що не знає, якими будуть подальші відносини з новою українською владою.

За словами Курносової, у Кремля був певний діалог з Україною и за президентства Петра Порошенка.

“Представником України в мінській переговорній групі був Віктор Медведчук, у якого найтісніші стосунки з Володимиром Путіним. Тому сказати, что у Петра Порошенка не було відносин з Росією – це дивно”, – зазначила вона.

Російська опозіціонерка наголосила, що обрання нового президента України – це “досить важка історія для Росії”.

“Незрозуміло, яким чином все буде відбуватися. Кремль більшою мірою влаштовував старий президент, тому що зрозуміло було, яким чином діяти. А ось саме про Володимира Зеленського Порошенко говорив на дебатах, что це кіт у мішку. Це і для Кремля абсолютний кіт у мішку. Саме це Кремль лякає”, – пояснила вона.

Нагадаємо, раніше в команді кандидата в президенти України Володимира Зеленського заявили, що прямі переговори з президентом РФ Володимиром Путіним щодо ситуації на Донбасі є “теоретично можливими”.

загрузка...