В Росії почали розробляти електромобілі Lada Raven

Електромобілі Lada Raven почали нещодавно розроблятися в Росії. Створенням авто займеться російський інвестиційний фонд Alpha Robotics Venture.

В Росії почали розробляти електромобілі Lada Raven - today.ua

Відомо, що електромобіль Lada Raven є проектом дизайнера Дмитра Лазарєва, який був презентований декілька років тому. За минулі роки вже дві компанії використовували цей дизайн в якості бази для своїх авто. Він ліг в основу українського Himera Q і австрійського Milan Red.

Новий електромобіль Lada Raven матиме оригінальний дизайн, але з доопрацюваннями, які відповідають сучасним трендам. Гроші на випуск моделі збиратимуть за допомогою краудфандінга. Наразі невідомо, чи візьме участь компанія "АвтоВАЗ" у створенні електрокара.

В Росії почали розробляти електромобілі Lada Raven

Раніше стало відомо, що південнокорейська компанія Hyundai може побудувати в Україні завод для випуску електромобілів. З подібною ініціативою виступив міністр інфраструктури Володимир Омелян під час зустрічі з послом Південної Кореї в Україні Лі Янг-Гу.

При цьому в компанії Hyundai остаточно не підтвердили свої плани, проте відомо, що південнокорейська компанія вже давно і плідно співпрацює з нашою країною, зокрема, в залізничній сфері. Зараз Hyundai хоче брати участь в будівництві метро в Харкові. Поки що це питання остаточно не вирішено.