В РНБО розширили санкційний список проти Росії

В РНБО розширили санкційний список проти Росії - today.ua
Loading...

Рада національної безпеки та оборони України ввела в дію оновлений список санкцій, який збільшився до 1762 фізичних та 786 юридичних осіб. Про це повідомили в прес-службі РНБО.

“З ініціативи Кабінету міністрів України та Служби безпеки України були введені санкції проти 30 юридичних та 14 фізичних осіб, у зв’язку з чим був оновлений список санкцій, який зараз налічує тисячу сімсот шістьдесят дві фізичні особи та 786 юридичних осіб”, – йдеться в повідомленні.

За отриманим даними, Україна ввела санкції, симетричні санкцій США (11 червня 2018 роки) щодо юридичних осіб, причетних до діяльності російських спецслужб в кіберпросторі. Це науково-дослідний інститут “Квант”, ТОВ “Дайвтехносервіс”, ТОВ “Цифрові технології безпеки”, ERPScan BV, Embedi Limited.

Список юридичних осіб був доповнений політичними партіями і громадськими організаціями, які брали участь в підготовці і проведенні незаконного голосування на території тимчасово окупованих Криму і Севастополя в рамках виборів до Державної Думи. Зокрема, Центральна виборча комісія Російської Федерації, Виборча комісія “Республіки Крим”; Всеросійська політична партія “Єдина Росія”, Політична партія “Ліберально-демократична партія Росії” (ЛДПР), Всеросійська політична партія “Батьківщина”, Політична партія “Демократична партія Росії”, Союз ветеранів Афганістану, політична партія “Патріоти Росії”, Загальноросійська громадська організація “Союз пенсіонерів Росії”, Всеросійська політична партія “Аграрна партія Росії”, політична партія “Комуністична партія Російської Федерації”, Всеросійська громадська організація “Бойове братство”, загальнороссійский громадський рух “Корпус “За чисті вибори”.

“Введені санкції щодо російських підприємств ВПК, а також ДП “Луганський авіаційний ремонтний завод”, який знаходиться на окупованій території України і активно використовується державою-агресором проти нашої країни”, – йдеться в повідомленні.

Також санкції ввели проти Федерального державного унітарного підприємства “Радіочастотний центр центрального федерального округу”, Федерального державного унітарного підприємства “Ордена Трудового Червоного Прапора науково-дослідний інститут радіо”, ТОВ “АРД Сатком Сервіс”, ТОВ “РусІнтеКо”, ТОВ “Алмаз-Антей Телекомунікації “, ТОВ” Лідер Буд “, ТОВ “ПРОЕКТ”, ТОВ “М-Телеком”, ТОВ “Альфател”, ТОВ “ПБР”, ТОВ “АСЗ”.

Крім того, обмежувальні заходи ввели проти фізичних осіб, причетних до підготовки та проведення незаконного голосування в Криму і Севастополі в рамках виборів до Держдуми, і щодо яких введено санкції США, серед яких відомий російський мільярдер Аркадій Ротенберг і члени його сім’ї.

Нагадаємо, Сполучені Штати Америки запровадили санкції проти трьох росіян та п’яти російських компаній.

15 грудня: яке сьогодні свято і день ангела
У неділю, 15 грудня, православна церква вшановує пам’ять пророка Авакума. Наші предки в цей день не веселилися. Існувала прикмета: хто веселиться в Авакумів день, увесь...
Гороскоп на 15 грудня від Павла Глоби: Овнів чекають важливі новини, а Раків – неприємний конфлікт
Сьогодні краще присвятити день повноцінному відпочинку. Астролог рекомендує прислухатися до себе, до своїх потреб і бажань, і нічого не відкладати на потім. Гороскоп за знаками...
Мітяй розповів, чому повернувся в серіал “Свати” і розкрив всі секрети сьомого сезону
Микола Добринін розповів, що повертається в серіал “Свати”. Також Мітяй повідав, що ніхто з акторів не покидав сітком, навіть більше того, в серіалі, з’явиться багато...
Жигунов побив Заворотнюк: подруга акторки втомилася від брехні і розповіла правду
Анастасія Заворотнюк поки знаходиться на лікуванні в клініці. Її подруга вирішила розповісти інтимні подробиці життя акторки з її попереднім залицяльником. Як відомо, раніше зірка серіалу...