В окупованому Криму скасували НС

Cьогодні, 23 вересня, в окупованому Армянську на півночі Криму скасували надзвичайний стан. Його було введено два тижні тому через викиди отруйних речовин з заводу «Кримський титан».

В окупованому Криму скасували НС  - today.ua
Фото: Reuters

Про це повідомляє Zaxid.net.

Надзвичайний стан в Армянську скасовано за рекомендацією «адміністрації» окупованого півострова.

За словами російського голови міста Василя Теліженка, у понеділок-вівторок з санаторіїв будуть повертатися діти, і, швидше за все, в середу вже відновиться навчальний процес. Він також зазначив, що ситуація в місті залишається стабільною, показники хімічних речовин в повітрі знаходяться в межах норми.

Про це пише РИА Новости.

Нагадаємо, що після викидів на "Титані" у ніч на 24 серпня 2018 року людям довелось залишати свої домівки.

Згодом кримський «Титан» призупинив роботу, а в Армянську для школярів на два тижні оголосили канікули. Дошкільнят з батьками і школярів вирішили «в профілактичних цілях» відправити на відпочинок в кримські санаторії.

Наразі українське слідство розглядає три версії забруднення повітря: через неправильну експлуатацію заводів на півночі півострова; через викид в атмосферу хімікатів в результаті військових навчань РФ і умисне забруднення повітря Росією для дестабілізації обстановки в Херсонській області з метою відновлення подачі води в окупований Крим.