В Одесі знесли барельєф українофоба Жукова: з’явились фото і відео

В Одесі знесли барельєф українофоба Жукова: з'явились фото і відео - today.ua
Loading...

В Одесі знесли барельєф радянського полководця, маршала Георгія Жукова, який “прославився” своєю ненавистю до українців. Барельєф розташовувався на будівлі Приморського військкомату на вулиці Канатна, 87.

За інформацією місцевих ЗМІ, ініціаторами демонтажу барельєфа стали члени “Національного корпусу”.

Слід зазначити, що українські історики відзиваються про Жукова вкрай негативно. Зокрема, за словами Віктора Суворова, Жуков ніколи не був полководцем, а лише помічником Сталіна, який “з матом, зброєю і розстрілами носився по всіх фронтах” і штовхав на смерть мільйони радянських солдатів.

Також відомо, що уродженець Калузької області Георгій Жуков люто ненавидів українців. Під час Другої світової війни, коли Німеччина напала на СРСР, маршал заборонив видавати зброю українським солдатам.

Також історики нагадують про резонансну фразу Георгія Жукова, коли він закликав “топити українців у Дніпрі”.

“На*ріна обмундировувати і озброювати цих хо*лів? Всі вони – зрадники! Чим більше потопимо у Дніпрі, тим менше доведеться в Сибір після війни засилати”, – сказав Жуков під час одної з військових нарад.

Нагадаємо, 2 червня 2019 року під час пікетування з’їзду політичної партії у Харкові група громадян знесла пам’ятник радянському маршалу Георгію Жукову на проспекті Петра Григоренка.

Згодом харківський міський голова Геннадій Кернес повідомив, що, “як і обіцяв”, у місті поновили знесений місцевими активістами пам’ятник Жукову.

Чому домашні коти можуть бути небезпечні для людини: названа причина
Милі домашні котики можуть бути не такими нешкідливими, як їх господарям здається на перший погляд. За словами медиків, вони можуть бути збудниками різних захворювань, в...
Оля Полякова зачинилася в одній гримерці з костюмером: зірка розповіла, як пропустила Новий рік
Оля Полякова готується до виступу на новорічному концерті на каналі “Україна”, під час якого півачка спуститься до глядачів на великому шарі. Артистка розповіла, що два...
Щастить у всьому: астролог назвав найщасливіші жіночі імена
Ні для кого не секрет, що ім’я завжди було наділене якимись космічними силами. Не дарма кажуть, як човен назвеш, так він і попливе. Така ж...
Гороскоп на 7 грудня від Павла Глоби: Тільцям варто подружитися з сусідами, а Ракам – пережити розчарування
Сьогодні ідеальний день для того, що привести в порядок свої думки і почуття. Не варто кудись поспішати, зосередьтесь на важливих справах та приділить час близьким....