В ОБСЄ розповіли про плани Путіна щодо атаки на Україну та США

В ОБСЄ розповіли про плани Путіна щодо атаки на Україну та США - today.ua

Росія планує взяти участь у зимовій сесії Парламентської асамблеї ОБСЄ. Про це повідомив глава комітету російської Держдуми з міжнародних справ Леонід Слуцький.

Зважаючи на конфлікт між Росією та ПАРЄ, пов’язаний з вимогою Кремля повернути Росії членські внески за період неучасті у роботі Асамблеї, присутність російської делегації на зимовій сесії є досить неочікуваною.

Слуцький звернув увагу на те, що в ПА ОБСЄ працює делегація парламентарів з США, тому не виключно, що можуть бути порушені питання європейської безпеки в контексті ситуації навколо Договору про ракети середньої і меншої дальності.

Якщо зважити на той факт, що у Конгресі США не заперечують проти виходу з РСМД (який, до слова, вже й відбувся), то є вагомі причини припустити, що справжня мета дещо інша. І полягає вона у тому, щоб у черговий раз нагадати європейцям, що вихід США із договору ставить під загрозу безпеку в першу чергу саме ЄС, куди можуть долетіти російські ракети малої та середньої дальності. І зайвий раз наголосити при тому, що винен у всьому Вашингтон, де прийняли рішення вийти з договору.

Наступним питанням, яке Росія порушить на засіданні Парламентської асамблеї, стане питання відмови України від прийому російських спостерігачів на президентських виборах у складі відповідної місії ОБСЄ. Ця відмова, якщо судити з реакції керівника Бюро з демократичних інститутів і прав людини ОБСЄ Інгеборги Сольрун Гісладоттір на відповідний лист очільника українського МЗС Павла Клімкіна, організацію не надто потішила. А російські парламентарі зроблять все можливе, щоб переконати своїх європейських колег у тому, що Україна “свідомо і послідовно” підриває ряд засадничих міжнародних угод, які дають право росіянам “інспектувати” українські вибори. Знову ж таки, не особливо концентруючи увагу колег на тому, що Росія давно відмовилась від безумовного виконання не тільки рішень ОБСЄ, але і вердиктів Європейського суду з прав людини (про що навіть внесла відповідну норму у національне законодавство).

Таким чином, Росія планує по-максимуму дискредитувати як Вашингтон, так і Київ в очах тієї частини європейських парламентарів, які на подібну дискредитацію свідомо чи несвідомо очікують.

Раніше директор Інституту світової політики Євген Магда повідомив, що Володимир Путін прийняв рішення різко змінити свої позиції щодо України. 

Today.ua повідомляв, що після заяви Держсекретаря США Майка Помпео про вихід  США з історичного договору про контроль над ядерними озброєнням, в Росії заявиили, що таке рішення може привести до ядерного конфлікту.

Полуниця на базарах може бути небезпечною: медики розповіли про шкоду літніх ягід
Сезон полуниці в самому розпалі. Через несприятливі погодні умови вартість ягоди на ринках просто зашкалює. Весняні заморозки знищили врожай, а відсутність сонця не дає ягоді...
Дочка Успенської шукає діалогу з матір’ю: Тетяна зізналася, що хвора
Любов Успенська, в якої минулої зими стався сильний конфлікт з дочкою Тетяною Плаксіною, намагається забути про свою невдячну спадкоємицю. Так, нещодавно співачка заявила, що ніколи...
Зеленський порушив карантин: “Ні масок, ні дистанції, ні штрафів”
Президент України Володимир Зеленський під час візиту до Хмельницького 3 червня відвідав місцеве кафе. Незважаючи на карантинні обмеження, глава держави разом з головним санлікарем Віктором...
Пенсії у червні: ПФУ перерахує українцям виплати та планує відмовитися від трудових книжок
Пенсійний фонд України почав фінансування пенсій за червень, спрямувавши на виплати перші 594,8 млрд грн. У цьому місяці всі отримувачі пенсій вчасно отримають свої гроші, але без надбавок,...
Пугачова похвалилася урожаєм з власного городу: Галкін ситий і задоволений
Алла Пугачова не лише талановита артистка, але й хазяйновита дружина і мати. Примадонна смачно готує, займається дітьми, і навіть доглядає за своїм невеликим городом. Не...