В керівництві “Укрзалізниці“ звільнили двох людей

У правлінні "Укрзалізниці" звільнили двох людей - Олександра Бужора і Сергія Михальчука. Про це повідомляють українські ЗМІ, посилаючись на власні джерела.

В керівництві “Укрзалізниці“ звільнили двох людей - today.ua

"Згідно з рішенням наглядової ради від 5 квітня 2019 року звільнено з посади членів правління Сергія Михальчука та Олександра Бужора. Наскільки мені відомо, іншої кандидатури до складу правління не вводилося", - уточнило джерело.

Зазначається, що швидше за все, в "Укрзалізниці" вирішили почати кадрові чистки людей з негативною репутацією.

Згідно з даними "Укрзалізниці", Сергій Михальчук став членом правління "УЗ" в жовтні 2015 року. Тепер вже екс-члена правління "УЗ" в ЗМІ пов'язують зі скандально відомими депутатами Верховної Ради Богданом та Ярославом Дубневичами. Сергій Михальчук в 2009-2011 роках був заступником гендиректора "Укрзалізниці" Михайла Костюка. Останній відомий тим, що запатентував разом з братами Дубневичами рейкові скріплення, за які "УЗ" щорічно платила мільйони гривень. Брати Дубневичі і донині залишаються одними з головних гравців у сфері закупівель "Укрзалізниці". За даними громадської організації "Залізниця без корупції", компанія, яку пов'язують з братами, є монополістом в сфері поставок рейкових кріплень для "УЗ". Схема "чорних" поставок виглядає таким чином: є корпорацією КРТ, яку контролюють брати Богдан і Ярослав Дубневичі. Кілька разів між "УЗ" і корпорацією з'являлася компанія-"прокладка", яка і постачала кріплення "УЗ". За даними "Залізниця без корупції", у цій справі відкрито три кримінальні провадження.

Ще один звільнений член правління "УЗ" - Олександр Бужор - займав посаду з червня 2016 року. Бужор відомий тим, що в 2018 році вирішив приховати зміни свого майнового стану в декларації за 2017 рік. Зокрема він приховав отримання авансів і другої половини заробітної плати. У ЗМІ пов'язують Бужора з харківської елітою - раніше він був головним фінансистом Михайла Добкіна і Геннадія Кернеса.

Нагадаємо, ”Укрзалізниця” призначила ще декілька додаткових потягів на травневі свята.

ДЖЕРЕЛОepravda.com.ua