В Ірландії з'являться модульні будинки для українських біженців: скільки громадян зможуть розмістити до кінця року

Ірландія приймає біженців з України та надає їм безкоштовне житло. До кінця 2022 року в країні планується розмістити ще 2000 українців. На сьогоднішній день для українців будують 500 модульних будинків.

В Ірландії з'являться модульні будинки для українських біженців: скільки громадян зможуть розмістити до кінця року - today.ua

Близько 25 000 українців зараз проживають у житлі, наданому державою. У червні у приміщеннях міжнародного захисту перебували ще 11 873 особи. Стільки біженців із інших країн Ірландія ще ніколи не приймала.

Модульні будинки для розміщення українських громадян будуть збудовані на заводі, а потім встановлені у призначених місцях, які узгоджені з місцевою владою. Міністр з інтеграції Родерік О'Горман повідомив, що перший із блоків буде на місці на початку листопада 2022 року, а програма будівництва буде завершена у 2023 році. В Ірландії з'являться модульні будинки для українських біженців: скільки громадян зможуть розмістити до кінця року Після того, як війна в Україні завершиться і біженці повернуться додому, модульні блоки будуть використані для інших цілей, у тому числі для людей, які прибуватимуть до Ірландії для міжнародного захисту.

У березні прем'єр-міністр Ірландії Міхол Мартін заявив, що в країні збудують 33 000 будинків на рік у рамках стратегічної програми "Житло для всіх". У ці будинки, зокрема, планували розміщувати і українських біженців.

Раніше повідомлялося, скільки українські біженці платять за орендоване житло в Іспанії.

ДЖЕРЕЛОespreso.tv