В Білорусі прокоментували перший тур виборів в Україні

10232
В Білорусі прокоментували перший тур виборів в Україні - today.ua

У голови Центральної виборчої комісії Білорусі Лідії Ермошиной склалося позитивне враження від проведення першого туру виборів президента України. Вона вважає, що перший тур відбувся “чисто і організовано”. Про це вона розповіла журналістам.

За словами голови ЦВК Білорусі, спрацювали добре і організатори, і виборці, які проявили активність.

“З урахуванням всіх тих умов, які поставлені перед організаторами виборів, сумніватися в чистоті виборів взагалі не доводиться. Враження позитивні. Дійсно вибори проходили добре, спокійно, організовано, виборці йшли на дільниці активно, проявляючи інтерес. Що стосується самого виборчого процесу, то він там складний, звичайно, не дивлячись на те, що там величезний штат Центральної виборчої комісії”, – сказала Єрмошина.

У той же час глава вона нагадала, що білоруських спостерігачів не запросили в Україну на вибори, проте, за її словами, “там і так є кому їх моніторити” – понад 2 тисячі представників міжнародної спільноти.

Нагадаємо, в Бюро з демократичних інститутів і прав людини (БДІПЛ) ОБСЄ оцінюють позитивно проведення першого туру виборів, 31 березня, але вважають, що є можливість для поліпшення роботи виборчих комісій.

загрузка...