Уряд затвердив стратегію розвитку “Укрзалізниці”

Уряд затвердив стратегію розвитку "Укрзалізниці" - today.ua
Loading...

У середу, 12 червня, Кабінет Міністрів затвердив стратегію АТ “Укрзалізниця” на 2019–2023 рр, яка інтегрована у державну транспортну стратегію до 2030 року. Про це повідомляє прес-служба перевізника.

За словами голови правління товариства Євгена Кравцова, кінцева мета стратегії полягає у виконанні чотирьох пунктів – зробити УЗ привабливою для інвестицій, ефективною для держави, прозорою для власників та зрозумілою для клієнтів.

Як повідомив голова наглядової ради “Укрзалізниці” Шевкі Аджунер, зазначена стратегія напрацьована у співпраці з профспілками, профільними комітетами ВРУ та акціонером компанії.

Вона вибудувана таким чином, щоб допомагати українським підприємствам та громадянам задовольняти потреби у мобільності прозорим та відкритим способом.

У свою чергу, для конкуренції з приватним сектором “Укрзалізниці” необхідна стабільність і інвестиційний капітал для оновлення.

Окрім того зазначається, що реалізація стратегії перетворить Укрзалізницю на компанію світового класу.

Як раніше повідомляв Today.ua, останні 3 роки “Укрзалізниця” купує масло у двох народних депутатів за цінами, які на 54% вище ринкових.

Також нагадаємо, що чиновників “Укрзалізниці” спіймали на хабарі та виявили незаконне преміювання керівництва на 51 млн гривень.

Гороскоп на 9 грудня від Павла Глоби: Дівам потрібно відпустити тривогу, а Рибам – подбати про здоров’я
Понеділок чудово підходить для прояву вашої особистості. Не стримуйте себе – покажіть все, на що здатні. Для деяких представників знаку Зодіаку вечір буде незабутнім і...
Актриса серіалу “Свати” привела у захват шанувальників
Нова фотографія Анни Кошмал привела у захват фанатів, а недоброзичливців змусила зайвий раз позаздрити. 25-річна актриса серіалу “Свати” показала відверте фото. У даний час за...
Тариф Київстар за 125 грн: що з ним не так?
Київстар запустив новорічну акцію, яка діє по 14 січня 2020 року. У новий тарифний план за 125 гривень один з найпопулярніших в Україні операторів мобільного...
Схуднення на варених яйцях: як втратити 5 кг за 2 тижні
До Нового року залишилося трохи більше трьох тижнів, а значить у вас є ще достатньо часу, щоб скинути зайві кілограми та зустріти свято в бажаній...