Унікальні тварини: ТОП-3 найбільш незвичайних порід кішок у світі

Кожна порода кішок унікальна по-своєму. Хтось має довгу пухнасту шерсть, у когось приплюснута морда, короткий хвіст або незвичайне забарвлення. Але є кішки, які за своїми генетичним особливостям відрізняються від інших порід набагато більше. Сьогодні ми розповімо саме про такі породи.

Унікальні тварини: ТОП-3 найбільш незвичайних порід кішок у світі - today.ua

Манчкіни

Унікальні тварини: ТОП-3 найбільш незвичайних порід кішок у світі

Ця порода кішок єдина у світі, у якої найкоротші лапи. Порівняно з іншими котами, лапи манчкіна коротші у 2-3 рази. Цих котів називають кенгуру, через те, що вони можуть стояти на задніх лапках, спираючись на хвіст. Хтось порівнює їх з таксами, у яких теж від природи довге тіло і короткі лапки. Очі цих котів великі і виразні – від трав'янисто-зеленого до небесно-блакитного кольору. Характер манчкіна досить спокійний і доброзичливий.

Тойгер

Унікальні тварини: ТОП-3 найбільш незвичайних порід кішок у світі

За забарвленням ці коти схожі на тигрів. При цьому характер у них досить домашній і ласкавий. Для життя у квартирі тойгери добре пристосовані. Вони досить дорогі, тому дозволити собі такого вихованця можуть одиниці. Порода була виведена відносно недавно, трохи більше 20 років тому в США. Ці коти мають шовковисту шерсть, чіткі тигрові смуги і виразні очі. У деяких представників породи дійсно тигрячий характер.

Ельфи

Унікальні тварини: ТОП-3 найбільш незвичайних порід кішок у світі

Кішки цієї породи дійсно схожі на ельфів. Вони лисі, а вуха загнуті назад. Брови у них практично відсутні, хвіст досить гнучкий. Здоров'я цих тварин досить слабке. Ельфи не переносять протягів і можуть застудитися навіть в теплу пору року. Їм краще жити в невеликій квартирі, де у кішки буде свій теплий куток. Ці коти дуже люблять людей і брак людської уваги негативно впливає на їх самопочуття.

Раніше повідомлялося, які породи кішок люблять поговорити і вважаються комунікабельніші за інших.

ДЖЕРЕЛОsm-news.ru