Унікальне явище: ТОП-3 породи кішок з різнокольоровими очима

Кожна порода кішок має свої відмінні риси, завдяки яким вона виділяється серед інших. Хтось має примітну шерсть, у когось незвичайної форми вуха, а в деяких тварин від природи різнокольорові очі. Як правило, такою унікальною особливістю володіють білі коти. Пов'язано це явище з нерівномірним розподілом меланіну. Пропонуємо до вашої уваги ТОП-5 порід котів, очі яких не такі, як у інших.

Унікальне явище: ТОП-3 породи кішок з різнокольоровими очима - today.ua

Као Мані

Унікальне явище: ТОП-3 породи кішок з різнокольоровими очима

Ця порода кішок родом з Таїланду. Її друга назва "біла перлина". Порода має неймовірне забарвлення і неземну красу. Ці кішки народжуються з гетерохромією (різнокольоровими очима) досить часто. На Таїланді місцеві жителі до цих пір вірять, що Као Мані приносять удачу і щастя своїм господарям.

Турецький ван

Унікальне явище: ТОП-3 породи кішок з різнокольоровими очима

Кішок з гетерохронією вважають особливими і наділяють їх магічними властивостями. Одна з таких порід - Турецький ван. Турки вірять, що ці кішки захищають дім від злих сил. Їх забарвлення таке ж унікальне, як і колір очей. Шерсть ванів має білий колір, а хвіст каштановий. У цих котів, незважаючи на милий вигляд, дуже розвинений мисливський інстинкт. Тварини люблять піклуватися про господарів, гуляти з ними, проводити багато часу.

Екзот

Унікальне явище: ТОП-3 породи кішок з різнокольоровими очима

Екзоти мають коротку пухнасту шерсть і двоколірні очі - одне блакитне, а інше бурштинове. Колір очей встановлюється, як правило, до 5-6 місяців. Тому купуючи маленького кошеняту ви ніяк не зможете знати, як буде виглядати великий кіт через пару місяців. Очі екзотів злегка опуклі, тому їх погляд завжди викликає певне здивування. Хоча насправді коти цієї породи всередині себе набагато спокійніші, ніж здається зовні.

Раніше повідомлялося, які породи кішок вважаються найбільш лінивими і спокійними.

ДЖЕРЕЛОsm-news.ru