”Укрзалізниця” потрапила у скандал через вимагання грошей з пасажирів

"Укрзалізниця" потрапила у скандал через вимагання грошей з пасажирів - today.ua
Loading...

“Укрзалізниця” опинилася у центрі неприємного інциденту. Провідник і начальник потяга №720 сполученням “Київ-Харків” вимагали у пасажирів гроші за перевезення багажу. Про інцидент розповіла постраждала Ганна Батурина на своїй сторінці у Facebook. За словами жінки, вона перевозила дві коробки з велосипедами. Багаж був упакований згідно з новими правилами, які нещодавно анонсував керівник “УЗ” Євген Кравцов. Але, не дивлячись на це, жінку не хотіли пускати до вагона, поки вона не заплатить за коробки 100 грн.

В коментарях жінка пояснила, що їм відмовили, так як нібито вагон не обладнаний для перевезення велосипеда. При цьому, коробки не зважували і не міряли. Вона також опублікувала фото вагона і пояснила, що компактні коробки в ньому можна було розмістити.

В результаті, відмовившись платити провідникові гроші, Ганна Батурина разом зі своїм чоловіком змушені були залишитися в Києві і втратити квитки. До Харкова вони добиралися на автобусі.

Також Батурина зазначила, що на вокзалі вони зустріли друзів, які прибули на поїзді “Інтерсіті” з такими ж коробками і пересіли на інший такий ж самий поїзд без всяких проблем.

Після інциденту автор посту звернулася на гарячу лінію і їй пообіцяли повернути гроші за невикористаний квиток.

“Так, дзвонили, як раз там все вирішили. Прийняли заявку, зафіксовано порушення, обіцяли за письмовою заявою повністю повернути гроші”, – додала Батурина.

Нагадаємо, “Укрзалізниця” розпочала передачу в оренду нерухомого майна через електронну систему “ProZorro. Продажі”.

Раніше повідомлялося, що директор з комерційних питань одного зі структурних підрозділів "Укрзалізниці" вимагав від представника тепловозоремонтного заводу 40 тисяч гривень за сприяння у заключенні договорів.

Як їсти і не поправлятися: дієтологи назвали Топ-5 продуктів для схуднення
Якщо ви не впевнені, що можна, а що не варто їсти у процесі схуднення, зверніть увагу на поради дієтолога, який розкаже про продукти, які зроблять...
Не має аналогів: Київстар запустив унікальний тариф
Київстар запровадив нові тарифні плани. У рамках унікального тарифного плану абоненти Київстар отримують 12 Гб мобільного інтернету на максимально можливій швидкості в мережах 3-го покоління....
Гонтарева назвала ПриватБанк фінансовою пірамідою
ПриватБанк порівняли з відомо фінансовою пірамідою МММ, яка існувала в 90-х роках минулого століття. Такий висновок зробила екс-голова НБУ України Валерія Гонтарєва. Колишня глава Національного...
Суттєво похолодає: прогноз погоди на 22 жовтня
Український гідрометцентр повідомив, що у вівторок, 22 жовтня, в Україні утримається тепла безвітряна погода, яка дозволяє накопичуватися в повітрі шкідливим викидам, а суттєве похолодання очікується...