“Укрзалізниця“ дозволила перевозити велосипеди у поїздах “Інтерсіті“

Автор: Олексій Скубій

З 23 травня пасажирам "Укрзализницы" дозволяється перевозити велосипеди не лише у нічних поїздах, але й у "Інтерсіті" та "Інтерсіті+". Про це повідомив очільник УЗ Євген Кравцов на своїй сторінці у Facebook.

“Укрзалізниця“ дозволила перевозити велосипеди у поїздах “Інтерсіті“ - today.ua

"Наша внутрішня бюрократія вимагає такі рішення підтверджувати документально", - зазначив топ-менеджер підприємства, який наголосив, що відповідна телеграма підрозділам залізниці вже відправлена.

За його словами, залізничники стали заручниками ситуації, коли швидкісні поїзди були спроектовані без технічної можливості для перевезення велосипедів.

“Укрзалізниця“ дозволила перевозити велосипеди у поїздах “Інтерсіті“

Популярні зараз

НБУ ввів в обіг нову монету номіналом 10 гривень: у чому її особливість

ТОП-5 люксових б/в позашляховиків за ціною до $4000

Грошова допомога: українці можуть отримати від держави до 100 тисяч гривень

Україна може отримати новітню систему ПРО THAAD, яка збиває все

Утім відтепер, аби провідник дозволив зайти у вагон в "супроводженні" двоколісного транспортного засобу, перед транспортуванням велосипед необхідно розібрати та правильно спакувати.

"Окрему плату за перевезення не беремо", - підкреслив Євген Кравцов.

Зазначимо, у Проекті наказу "Про затвердження Змін до "Правил перевезення пасажирів, багажу, вантажобагажу та пошти залізничним транспортом України" йшлося про повну заборону провезення велосипедів у поїздах категорії "Інтерсіті" та "Інтерсіті+" за відсутності технічних умов для їх розташування у вагоні під час перевезення. Це викликало численні обурення та занепокоєння серед велосипедної спільноти.

Підпишіться на Today.ua, щоб бути в курсі останніх новин:

Нагадаємо, раніше ”Укрзалізниця” назвала правила перевезення котів у потягах.

Окрім того ми писали, що під час поїздки в поїзді №766 сполученням Миколаїв – Київ температура повітря складала +43 градуси.