”Укрпошта” підвищує зарплати листоношам

807
"Укрпошта" підвищує зарплати листоношам - today.ua

“Укрпошта” анонсувала підвищення посадових окладів листоношам та начальникам сільських відділень. Перший етап зростання зарплат розпочнеться з 1 квітня, другий – з 1 липня. Очікується, що зарплати зростуть на 6% у тих працівників, які мають посадовий оклад менше за мінімальну зарплату з розрахунку на повну зайнятість. Про це повідомили у прес-службі “Укрпошти”.

Як зазначається, підвищення зарплат листоношам Укрпошти відбудеться за рахунок покращення фінансових показників компанії і завдяки отриманню додаткового фінансування на покриття збитків із доставки пенсій, відповідно до постанови КМУ та за ініціативою Президента України. Таким чином, понад 37 тис. співробітників “Укрпошти” вже у квітні отримають підвищенні оклади. Серед них – близько 29 тис. листонош і майже 8,5 тис. начальників сільських поштових відділень.

“Враховуючи додаткове навантаження на наших листонош і начальників відділень, особливо в сільської місцевості, прийняте рішення про підвищення окладів. Ми цінуємо їхню важку працю, і коли в Укрпошти є фінансова можливість, підвищуємо зарплати та посадові оклади”, – зазначив генеральний директор “Укрпошти” Ігор Смілянський.

Нагадаємо, з 1 січня 2019 року “Укрпошта” вже підвищила посадові оклади операторів та начальників міських відділень з найбільшими обсягами відправлень і платежів.

Як повідомлялося, “Укрпошта” готова доплачувати сільським листоношам, які підпали під скорочення ставок зайнятості.

загрузка...