Україну залиє дощами: на сьогодні синоптики прогнозують похолодання і сильні опади

Погода на сьогоднішній день, 7 травня, обіцяє прихід в Україну похолодання і сильних опадів у вигляді дощу. Такий прогноз повідомили в Укргідрометцентрі.

Україну залиє дощами: на сьогодні синоптики прогнозують похолодання і сильні опади - today.ua

За даними синоптиків, у четвер погода в Україні погіршиться, йтимуть дощі, а температура повітря коливатиметься від 12 до 20 градусів вище нуля.

В Укргідрометцентрі зазначили, що 7 травня по всій Україні буде йти дощ. У західних областях вдень буде від 12 до 15 градусів тепла, а вночі - від 3 до 8 градусів. На півночі теж будуть опади, температура повітря вдень складе від 12 до 16 градусів вище нуля, а вночі - від 6 до 9 градусів. У східних областях буде невеликий дощ, вдень буде від 15 до 20 градусів, а вночі - від 8 до 11 градусів. У центрі країни сьогодні вдень буде від 11 до 17 градусів вище нуля, а вночі - від 4 до 10 градусів тепла. На півдні країни очікуються дощі, вдень температура повітря буде від +12 до +17 градусів, а вночі - від +6 до +10 градусів.

Що ж стосується погоди в столиці, у Києві сьогодні також будуть значні дощі. Температура повітря вдень складе від +11 до +13 градусів, а вночі - від +6 до +10 градусів.

Нагадаємо, раніше синоптики попередили про аномальний вітер, грози і град у травні.