Українцям заборонять літати у Туреччину вже з серпня: названа причина

З 1 липня Туреччина відкрила свої двері для українців, але вже незабаром в'їзд до країни для громадян України може бути закритий. Незабаром Туреччина знову ризикує опинитися в "червоній" зоні через те, що з 1 серпня на турецькі курорти приїдуть росіяни. Як відомо, рівень захворювання СOVID-19 в Росії один з найвищих у світі, і турецькі готелі дуже ризикують, приймаючи таких відвідувачів.

Українцям заборонять літати у Туреччину вже з серпня: названа причина - today.ua

Представник одного з українських туроператорів Олена Бойко спробувала заспокоїти українських туристів. Адже крім Туреччини, для наших громадян відкриті й інші напрямки, причому більш безпечні.

Туроператор повідомила, що Албанію винесли з "червоної зони" і внесли в "зелену", і людям, які прибувають назад, не треба робити тести на коронавірус після повернення додому. В'їзд до Чорногорії також можливий без тестів і проходження самоізоляції.

Українцям заборонять літати у Туреччину вже з серпня: названа причина

Крім того, з 16 липня відкрила свої кордони сусідня Болгарія. В'їзд до Хорватії можливий з проходженням тесту на коронавірус за 48 годин перед поїздкою. При собі в аеропорту потрібно мати довідку про наявність негативного результату. Теж саме стосується і поїздки в ОАЕ. Поїхати в Єгипет і на Мальдіви українці можуть і без довідки, і без проходження 14-денної самоізоляції.

Раніше повідомлялося, що 14 липня Євросоюз переглянув перелік країн, громадянам яких дозволений в'їзд в Європу під час карантину, і Україна все ще знаходиться в "червоній зоні". Вимоги на в'їзд ЄС знову перегляне 28 липня.

ДЖЕРЕЛОukraina24.segodnya.ua