Українцям перерахують зарплати: коли і на скільки

Автор: Міхєєнко Наталія

У жовтні 2019 року громадянам України перерахують заробітні плати. Як стало відомо, бюджетники отримають надбавку до зарплати у розмірі 214,75 гривень вже в цьому місяці. Розмір доходу українців пов'язують з індексом споживчих цін. Індексація заробітної плати передбачає перерахунок суми виплат з урахуванням інфляції. Так, індексації підлягають: зарплата, пенсії за віком, стипендії, аліменти, пенсія по інвалідності, компенсації за травму на виробництві або хвороба, виплати по безробіттю.

Українцям перерахують зарплати: коли і на скільки  - today.ua

Відзначається, що в жовтні рівень прожиткового мінімуму становитиме 2007 гривень. Для того, щоб розрахувати рівень надбавки, необхідно показник індексу споживчих цін (ІСЦ) поділити на 100, а далі отримане число помножити на рівень прожиткового мінімуму: індексація в жовтні = 2007 грн *(10,7/100). Дивись таблиці.

[gallery td_select_gallery_slide="slide" ids="86988,86989,86990"]

За даними Держстату, середня номінальна заробітна плата штатного працівника підприємств, установ та організацій України у липні 2019 року склала 10 971 грн. Вона збільшилася в порівнянні з липнем минулого року на 19,6%.

Популярні зараз

Військовим в Україні доплатять по 30 000 гривень до зарплати: перелік нових отримувачів

Українцям будуть відключати електроенергію не лише через блекаути: в обленерго назвали причину

Робота для українців: названі країни, в яких найпростіше працевлаштуватися нашим громадянам

Ціни на гречку знову рушили з місця: яку нову вартість виставили супермаркети

За даними Держстату, середня номінальна заробітна плата штатного працівника підприємств, установ та організацій України у липні 2019 року склала 10 971 грн. Вона збільшилася в порівнянні з липнем минулого року на 19,6%.

Раніше глава Національного агентства з питань держслужби Костянтин Ващенко заявив, що державним службовцям в Україні мають намір підвищити зарплату на 30 відсотків. Він також зазначив, що мінімальний посадовий оклад держслужбовця повинен дорівнювати трьом прожитковим мінімумам.

Підпишіться на Today.ua, аби бути в курсі останніх новин:

Нагадаємо, народні депутати можуть додати до свого офіційного матеріального забезпечення декілька пунктів, які значно збільшать розмір окладу, який без урахування податків становить 19 210 гривень.

Today.ua також писав, що олігарх Ігор Коломойський висловив сумніви стосовно того, що жінкам-нардепам вистачить зарплати в розмірі 30 тисяч гривень.