Українцям назвали вартість пробного ЗНО у 2019 році

Регіональні центри оцінювання якості освіти оголосили вартість участі у пробному зовнішньому оцінюванні (ЗНО) в 2019 році.

Українцям назвали вартість пробного ЗНО у 2019 році  - today.ua
Фото: VIPDesignUSA

Наступного року вартість складання одного пробного тесту коливатиметься від 132 до 139 грн в залежності від регіону проживання учасника.

Найменше коштуватиме складання пробного ЗНО у 2019 році у Вінницький,  Харківський, Житомирській, Хмельницькій, Сумській та Полтавської областях. Бажаючі підготуватися до ЗНО повинні будуть сплатити за одне пробне тестування 132 грн.

Херсонський регіональний центр оцінювання якості освіти цього року пропонує скласти один пробний тест за 134 грн. На Дніпропетровщині вартість пробного тестування складатиме 136 грн. 50 коп.

Івано-Франківський, Київський, Львівський та Одеський центри оцінювання якості освіти визначили вартість одного пробного ЗНО на рівні 138 грн.

Мешканці Донецької і Луганської областей, яких обслуговує Донецький РЦОЯО, зможуть скласти один тест за 139 грн.

Реєстрація для участі у пробному зовнішньому незалежному оцінюванні триватиме з 8 до 31 січня 2019 року.

Перше пробне зовнішнє незалежне оцінювання з української мови і літератури відбудеться 16 березня, а 23 березня абітурієнти спробують сили в історії України, математики, біології, географії, фізики, хімії, іноземних мов.

Докладний порядок реєстрації для участі у пробному ЗНО оприлюднено на сайтах регіональних центрів оцінювання якості освіти. Для всіх зареєстрованих учасників пробного ЗНО буде створено інформаційні сторінки, на яких до 25 лютого буде розміщено інформацію про час і місце проведення пробного ЗНО, а згодом - результати тестування.

Нагадаємо, школярі, яким виповнилося 14 років, мають своєчасно звернутися для оформлення ID-картки, аби з новим паспортом зареєструватися на ЗНО.

Раніше повідомлялося, що у 2019 році ЗНО складатимуть з 11 предметів. Оцінювання триватиме  з 20 травня до 12 липня.

ДЖЕРЕЛОosvita.ua