Українців зобов‘яжуть заповнити нові декларації для отримання субсидій

591
Українців зобов‘яжуть заповнити нові декларації для отримання субсидій - today.ua
Loading...

Для оформлення субсидії на житлово-комунальні послуги українці повинні заповнити заяву, а також декларацію доходів і витрат сім’ї. У 2019 році правила заповнення цих документів дещо змінилися. Про це повідомили у Мінсоцполітики, опублікувавши на своєму сайті шаблони заповнення зазначених документів з інструкцією.

Заява для отримання від держави допомоги на оплату житлово-комунальних послуг — це документ, бланк якого затверджений Наказом Міністра соціальної політики № 604 від 02.05.2018 року.

Також у Міністерстві розповіли, як заповнювати декларацію про доходи. Для отримання субсидії необхідно подати декларацію про доходи всіх членів сім’ї, навіть тих, які проживають окремо і зареєстровані за іншою адресою.

“Є чимало сімей, в яких чоловік прописаний за однією адресою, дружина і діти по інший. Чоловік працює, дружина, скажімо, в декретній відпустці або взагалі не працює. Таким сім’ях раніше, зважаючи на те, що дружина зареєстрована з дітьми в квартирі одна, призначалася чимала субсидія, доходи чоловіка не враховувалися, але гроші щомісяця він приносив саме в цю сім’ю “, – повідомили в Мінсоцполітики.

Субсидіанти мають уважно ознайомитися із вищезазначеним документом, адже неправильне заповнення декларацій може спричинити відмову в наданні держдопомоги на оплату комунальних послуг.

Нагадаємо, з 1 березня в Україні почалась виплата монетизованих субсидій. Приблизно 2,3 млн громадян отримують виплати на оплату житлово-комунальних послуг через Пенсійний Фонд України, а також 1,2 млн – через філії “Ощадбанку”. У цілому в бюджеті на 2019 рік на виплату субсидій передбачено 55 мільярдів гривень.

Раніше повідомлялося, що субсидії готівкою з наступного року перестануть виплачувати тим громадянам, які несвоєчасно оплачують житлово-комунальні послуги.

Дієтологи розповіли, як схуднути при сидячій роботі
Активність і правильне харчування – ось формула ефективного схуднення для будь-якої людини. Але навіть ті, хто веде малорухливий спосіб життя, можуть привести себе у форму,...
Vodafone може зникнути з України
Vodafone, один з найбільших мобільних операторів в Україні, може потрапити в руки азербайджанської компанії Bakcell. Про це повідомила держуповноважений АМКУ Марія Процишен. Правда, в компанії...
ПриватБанк запустив нову послугу в Приват24
ПриватБанк запустив нову послугу. Тепер клієнти Приват24 зможуть відкрити рахунок в одному з НПФ в інтернет-банкінгу або мобільному додатку. Керівник напрямку небанківських продуктів ПриватБанку Олексій...
Українці переплачують за газ: звідки з’являються величезні борги
Напередодні опалювального сезону українці масово отримують попередження про припинення газопостачання від операторів системи розподілу (облгаззбути), які вимагають погасити прострочену заборгованість. Борги потрібно сплатити протягом трьох...