Українців закликають терміново звернутися за субсидіями на комуналку: що відбувається

Автор: Міхєєнко Наталія

Міністерство соціальної політики закликає українців терміново звернутися за субсидіями на комуналку. Для того, щоб встигнути отримати фінансову допомогу на весь опалювальний сезон, потрібно негайно подати документи. Це можна зробити навіть в електронному вигляді.

Українців закликають терміново звернутися за субсидіями на комуналку: що відбувається - today.ua
Фото: unian

Заступник міністра соціальної політики Віталій Музиченко підкреслив, що ті, хто бажає отримати субсидію, не звернуться за нею найближчим часом, виплати їм будуть нараховуватися тільки з того моменту, коли звернення буде зареєстровано.

За словами чиновника, з початку опалювального сезону заяви про нарахування субсидій в повному обсязі приймаються ще протягом двох календарних місяців. Якщо звернення за отриманням субсидії надійшло не пізніше цього строку, субсидія буде нараховуватися вже тільки за той місяць, у який надійшло звернення.

Крім того, слід враховувати той факт, що рішення про початок опалювального сезону приймається для кожного населеного пункту окремо (залежно від температурного режиму). Це питання знаходиться в компетенції місцевої влади. Тому громадянам, які бажають отримати субсидію за весь опалювальний сезон, слід враховувати дату, в яку він почався в їх населеному пункті.

Популярні зараз

В Україні незабаром зростуть ціни на автомобілі

В Україні запроваджують кардинально нові правила видачі та продовження лікарняних

В Україні тариф на воду для побутових споживачів перевищив 100 гривень

В Україні очікується гострий дефіцит овочів через аномальну спеку: “Це катастрофа“

У Міністерстві соціальної політики ще раз пояснили українцям, що для оформлення субсидії подавати документи не обов'язково особисто. Це можна зробити за допомогою електронної форми, але в цьому випадку документи повинні бути завірені цифровим підписом.

Підпишіться на Today.ua, щоб бути в курсі останніх новин:

У той же час Музиченко зазначив, що восени 2019 року бажаючих отримати субсидію було значно менше, ніж восени 2018-го. Він це пов'язує з відносно теплими погодними умовами, які дозволяють українцям економити на опаленні.

Раніше глава Кабінету міністрів Олексій Гончарук повідомив про те, що субсидія буде більш адресною.