Українці знайшли альтернативу “євробляхам”

Українці знайшли альтернативу "євробляхам" - today.ua
Loading...

Величезні штрафи, які скоро доведеться сплачувати власникам авто з іноземною реєстрацією, не злякали українців. Автомобілісти знайшли нову схему покупки недорогих машин через одеський “АвтоХАБ”.

Як повідомляє Autonews.ua, якщо в першому півріччі 2017 року митному посту “Спеціалізований” Одеської митниці Державної фіскальної служби оформили 3250 автомобілів, в 2018 році – 13 450 автомобілів, то в 2019 році – 22 250 автомобілів.

Відповідно, збільшилися і митні платежі. У першому півріччі 2017 року вони становили 255 млн грн, в 2018 році – 920 млн грн, а в 2019 році – понад 1,5 млрд грн.

У першому півріччі 2019 року на митному посту “Спеціалізований” в Одесі легалізували в середньому щодоби по 130 автомобілів. При цьому в травні-червні власниками автомобілів щодоби ставали вже 230-250 осіб.

В Одеський порт автомобілі надходять головним чином з США, Канади та ОАЕ. У цих країнах є онлайн-аукціони, на яких можна недорого купити авто.

Нагадаємо, раніше президент України Володимир Зеленський під час бесіди з головою громадської організації “Авто Євро Сила” Олегом Ярошевичем пообіцяв протягом місяця знайти компромісне рішення по “євробляхам”. Відомо, що проблему “євроблях” Володимир Зеленський буде вирішувати вже з новим парламентом.

Як собаки розуміють мову господарів: вчені знайшли пояснення
Собаки не просто віддані людині, але вони дійсно розуміють те, що їм говорять. Цей факт доведено британськими вченими, які провели спеціальний науковий експеримент за участі...
“Обіцяють мільйони”: чоловік Анастасії Заворотнюк перетворився на ломового коня
Чоловік зірки серіалу "Моя прекрасна няня" Анастасії Заворотнюк Петро Чернишов, який, за чутками, хотів піти від неї до хвороби, перетворився на ломового коня. Йому обіцяють...
Погода на найближчі дні: Синоптики обіцяють сонце і мокрий сніг – оновлений прогноз
Погода в Україні на початку наступного тижня буде переважно сонячною, опади очікуються тільки в Ужгороді. Там 8 і 9 грудня вночі пройде мокрий сніг. В...
Наташа Корольова раптово залишилася без бюстгальтера: співачка оголилася на камеру
Наташа Корольова опублікувала у мережі приголомшливе архівне відео. У ролику програми “Старі пісні про головне” популярна російська співачка, яку не пускають в Україну, постала в...