Українці стали розмитнювати менше “євроблях“

Автор: Лобанова Єлизавета

Після продовження пільгового терміну розмитнення "євроблях" кількість оформлених автомобілів зменшилася до семи машин на добу. Для порівняння, середньодобові показники розмитнення в березні становили близько 30 авто, у квітні вони досягли 60-80, а за травень середній показник становив 100 авто на добу. Про це повідомляє Autonews.ua.

Українці стали розмитнювати менше “євроблях“  - today.ua

"Після того, як були пролонговані терміни звільнення від адміністративної відповідальності, кількість розмитнених автомобілів істотно впала. Наприклад, за 18 днів червня у середньому оформлялося 7 транспортних засобів у день", — сказав в. о. голови Державної фіскальної служби Олександр Власов.

У травні Верховна Рада України відтермінувала введення штрафних санкцій для власників автомобілів на іноземній реєстрації і продовжила період їх розмитнення без штрафів до 22 серпня 2019 року. У зв'язку з цим, автомобілісти перестали поспішати, сподіваючись на зміни від нового уряду.

Підпишіться на Today.ua, щоб бути в курсі останніх новин:

Нагадуємо, 22 лютого 2019 року закінчився термін пільгового розмитнення автомобілів на єврономерах, протягом якого зареєструвати автомобіль в Україні можна було зі знижкою в 50%. Протягом пільгового періоду українці розмитнили більше 124 тисяч "євроблях". Власники таких авто сплатили до бюджету 7,6 млрд грн.

Популярні зараз

Українцям обмежили відпустки у воєнний період

“Скасування плати“ за доставку газу для пенсіонерів: у ГазПравді зробили важливу заяву

Україна отримає одну з найкращих у світі систем ППО

Стало відомо, що буде з цінами на бензин та дизельне паливо найближчим часом

Today.ua повідомляв, що з 22 серпня вступають в дію нові санкції щодо «євробляхерів», які не розмитнили свої автомобілі. За керування нерозмитненим автомобілем на іноземній реєстрації його власнику загрожуватиме штраф у сумі 8 тисяч 500 гривень, а при повторному такому порушенні протягом одного року — 17 тисяч гривень штрафу з позбавленням права керування на рік і з оплатним вилученням транспорту (або без такого).