Українці стали більше купувати квитки на електрички

24
Українці стали більше купувати квитки на електрички - today.ua
Фото fb/Kravtsov.Evg

З січня по квітень залізничним транспортом у приміському сполученні скористалися 34 млн пасажирів, що на 796,8 тис. пасажирів більше, ніж у минулому році. Про це повідомляє прес-служба АТ “Укрзалізниця”.

Як повідомив голова правління товариства Євген Кравцов, вже четвертий місяць поспіль перевізник відзначає зростання пасажиропотоку у приміському сполученні. Лише за перший квартал кількість пасажирів зросла на 634 тис. осіб.

За його словами, збільшення пасажиропотоку сприяла активна робота з пасажирами, які почали активніше купувати квитки.

Євген Кравцов наголосив, що за 4 місяці залізницею було перевезено 11,3 млн пасажирів пільгових категорій, за що місцева влада компенсувала “Укрзалізниці” лише 22,3 млн грн., або ж 16,1% від обсягу загального обсягу наданих послуг – 138,5 млн грн.

В УЗ наголошують, що за останні три роки місцеві органи влади заборгували перевізнику вже більше 1 млрд грн.

Окрім того, як підкреслив Євген Кравцов, приміські пасажирські перевезення “здійснюються в умовах гострої нестачі фінансових ресурсів”, бо у минулому році збитки від перевезень пасажирів у приміському сполученні склали 6,3 млрд грн.

Нагадаємо, у київській електричці зґвалтували 14-річну дівчинку. 34-річний чоловік спочатку забрав у дитини 2005 р.н. мобільний телефон та золотий ланцюжок, а потім вчинив насильницькі дії сексуального характеру.

Також ми писали про те, що підлітки розтрощили електричку сполученням Фастів – Київ. Заподіяний збиток оцінюється у 200 тисяч гривень.

Окрім того, “Укрзалізниця” скасувала низку приміських поїздів, заповнюваність яких становить менше 20%.

загрузка...