Українці склали рейтинг кандидатів у прем'єр-міністри: хто лідирує

За даними опитування українців, проведеного Київським міжнародним інститутом соціології (КМІС) з 26 травня по 7 червня, найбільшою підтримкою громадян серед кандидатів на пост прем'єр-міністра після парламентських виборів користуються чотири політика - Юрій Бойко, Юлія Тимошенко, Ігор Смешко і Володимир Гройсман.

Українці склали рейтинг кандидатів у прем'єр-міністри: хто лідирує - today.ua

Респондентам ставили запитання: "Зараз обговорюються різні варіанти, хто може стати прем'єром після проведення виборів у Верховну Раду. Серед діячів зі списку, кого б Ви особисто хотіли бачити главою уряду - прем'єр-міністром після президентських виборів".

Згідно з оприлюдненими даними, 12,9% громадян хотіли б бачити в кріслі прем'єра Юрія Бойка, 11,3% - Юлію Тимошенко, 8,1% - Ігоря Смешка і 7,7% - Володимира Гройсмана. Анатолія Гриценка бачать прем'єром 4%, Петра Порошенка - 2,6%.

Українці склали рейтинг кандидатів у прем'єр-міністри: хто лідирує

Ще 36% респондентів зазначили, що їм важко відповісти, 3,5% відмовилися відповідати.

Методом особистого інтерв'ю було опитано 2021 респондент. Статистична похибка вибірки (з ймовірністю 0,95 і за дизайн-ефекту 1,5) не перевищує 3,3% для показників близьких до 50%, 2,8% - для показників близьких до 25%, 2,0% - для показників близьких до 10%, 1,4% - для показників близьких до 5%.

Нагадуємо, кандидатура на посаду прем'єр-міністра України буде представлена президентом після проведення позачергових парламентських виборів і формування нової парламентської коаліції.

Як відомо, позачергові парламентські вибори відбудуться в Україні 21 липня.

Раніше лідер партії "Голос" Святослав Вакарчук заявив про свою готовність заступити на посаду прем'єр-міністра України.

ДЖЕРЕЛОrbc.ua