Українці масово скуповують підроблені довідки про відсутність коронавіруса: всі подробиці

Крім того, що в Україні підробляють тести на коронавірус, так ще й роздають довідки про відсутність хвороби. Подібних пропозицій в Мережі з'являється все більше. Купити "липову" довідку можна від 150 до 1500 грн.

Українці масово скуповують підроблені довідки про відсутність коронавіруса: всі подробиці - today.ua

Українців не лякає адміністративна відповідальність, яка передбачається за підроблені документи. Основна причина, по якій купують подібні довідки - подорожі в різні країни. Одні країни вимагають з туристів документи з результатами тесту на коронавірус, інші - медичну довідку про відсутність вірусу. Часу бігати по лабораторіях і чекати результатів немає у багатьох немає, а хтось просто не хоче. Таким чином і створився попит на подібні довідки.

Українці не бояться пропонувати купити "липові" довідки про відсутність COVID-19 на своїх персональних сторінках в соціальних мережах. Для цього створили навіть спеціальні контори. На документах стоїть печатка медичного центру, тому відрізнити їх від оригіналу неможливо. Вартість довідки стартує від 150 гривень. У покупця по телефону уточнюють контактну інформацію, і до кінця дня довідку відправляють на електронну пошту.

У серпні підроблені довідки з ПЛР-тестами для перетину кордону на Закарпатті були поставлені на потік. Бажаючі перетнути кордон на автобусах масово стали купувати підроблені тести.

Раніше повідомлялося, що в Україні 2 вересня був встановлений новий антирекорд по захворюваності коронавірусом, що говорить про тривожну тенденцію в країні.

ДЖЕРЕЛОrbc.ua