Українським прикордонникам надсилають провокаційні смс про “американський спецназ і “Майдан 3.0″

46
Українським прикордонникам надсилають провокаційні смс про "американський спецназ і "Майдан  3.0" - today.ua

Українським прикордонникам останнім часом приходять смс-повідомлення провокаційного характеру. Про це помічник голови Державної прикордонної служби України Олег Слободян заявив на своїй сторінці в Facebook.

Зокрема, як видно із отриманих прикордонниками повідомлень, в тексті смс йдеться про нібито прибуття в Київ “американського спецназу” та про організацію в Україні “Майдану 3.0”.

“Останніми днями багато прикордонників, а можливо, що і інших громадян, почали отримувати смс провокативного змісту від невстановлених осіб. В повідомленнях йдеться про, нібито, таємне прибуття до Києва “американського спецназу”, що питання “Майдану 3.0” вже вирішено і не має сенсу служити бо “за вас все уже порешали”, – написав Слободян.

У зв’язку з цим Слободян наголосив, що “жоден американський або будь-який інший спецназ в Україну не прибував”.

“Прикордонники перебувають на своїх робочих місцях та позиціях і сумлінно та спокійно виконують покладені на них народом України обов’язки. Не варто піддаватися провокаціям та паніці. А у разі, якщо подібні смс приходять і вам на телефон – повідомляйте в компетентні правоохоронні органи. Думаю, джерела цих “повідомлень” будуть встановлені досить швидко”, – додав помічник голови ДПСУ.

Нагадаємо, президент України Петро Порошенко попереджає про силові провокації з боку Кремля під час виборів в Україні.

загрузка...