Українським водіям пророкують нові проблеми

3476
Українським водіям пророкують нові проблеми - today.ua
Фото: autonews.ua

Експерт з безпеки дорожнього руху Володимир Караваєв вважає, що нова постанова Кабміну №1197 обіцяє величезні проблеми водіям. Про це повідомляє Autonews.ua.

Власник транспортного засобу не нестиме відповідальність за правопорушення, зафіксоване в автоматичному режимі, якщо дані про належного користувача внесені до Держреєстру транспортних засобів.

“А якщо це не користування, а управління? А якщо автомобілем користується кілька членів сім’ї? Жереб кидати? Цитую постанову: “Внесення до Реєстру одночасно відомостей щодо декількох належних користувачів стосовно одного транспортного засобу не допускається. Відомості про нового належного користувача можуть бути внесені до Реєстру лише після внесення запису про виключення з Реєстру відомостей про попереднього належного користувача”, – говорить експерт.

Нагадаємо, 15 січня народні депутати ВР провалили у другому читанні законопроект № 8184 “Про внесення змін до Кримінального кодексу України про невідворотність покарання за окремі злочини проти власності, безпеки руху та експлуатації транспорту”.

загрузка...