Українські спортсмени здобули 8-е місце в медальному заліку чемпіонату Європи

Автор: Осипенко Анна

З 2-го по 12 сепрня у Великобританії та Німеччині проходив 1-й чемпіонат Європи з літніх видів спорту. Українські спортсмени здобули 8 золотих, 13 срібних і 5 бронзових медалей.

Українські спортсмени здобули 8-е місце в медальному заліку чемпіонату Європи - today.ua

Офіційний сайт змагань повідомляє, що Україна посіла 8 місце в медальному заліку.

Чемпіонат проводився у Глазго та Берліні. Він став першим мультиспортивним турніром Європи і відтепер проводитиметься раз на чотири роки.

Підпишіться на Today.ua, щоб бути в курсі останніх новин:

Нагороди чемпіонату розігруються в семи видах спорту: легкій атлетиці, водних видах спорту, велоспорті, спортивній гімнастиці, веслуванні, гольфі та тріатлоні.